Bir Hafta İçini Ayırarak Kapadokya’yı Aktivitelerle Keşfet, Snowboard-Kayak Tecrübeni Arttır!
4 Gece 5 Gün

Dahil Olanlar

Katılımcı Faydaları

FİYAT-TARİH 👤 Fiyatlarımız Kişi Başıdır ❄️ Fiyatı 1500₺ Ön Ödeme İle Sabitle, Artışlardan Etkilenme 💯 Son 8 Güne Kadar %100 İade – İptal Hakkı 🗓 Bir Defalık Tarih Değiştirme Hakkı 📉Eski Katılımcı, Kamu Personeli, Sağlık Çalışanları ve Yakınlarına Ekstra 250₺ İndirim Çeki

SSS - SIK SORULAN SORULAR

Snowboard-Kayak&Kapadokya Paketi Katılımcılarımızın Konaklaması 📍 Kayadibi Cave Otel ve 📍 Taşsaray Otel’de Yapılmaktadır.

🫂 Eşi / Partneri İle Gelen Katılımcılar:
2 kişilik odalarda,

👥 Arkadaş Grubu İle Gelen Katılımcılar:
Rezervasyon esnasında belirttikleri kişi sayısı doğrultusunda 2 ya da 3 kişilik odalarda,

👤 Tek Gelen Katılımcılar:
Kendisi gibi tek gelen hemcinsi katılımcılar ile otelin müsaitlik durumuna göre 2 ya da 3 kişilik odalarda konaklatılır.

Konaklama hizmetini Kapadokya Bölgesi’nde tercih etmemizin sebebi katılımcılarımıza artı fayda sağlamaktır. Katılımcılarımız bir tatil  planı ile hem Kapadokya Kapadokya Bölgesi’ni keşfetme hem de Erciyes Kayak Merkezi’nde eğitim alma fırsatını yakalamaktadırlar.

💃Kapadokya Bölgesi’nde konaklamanın diğer bir avantajı ise; bölgedeki birbirinden farklı gece eğlencesi seçenekleri ile katılımcılarımıza sosyal bir ortam sunmaktır.

✅ Ana Ulaşım katılımcılarımızın kendi imkanlarıyladır. (Hava yolu ile gelecek misafirlerimiz için bulunduğunuz şehirden Kayseri Havalimanı ya da Nevşehir Havalimanı; otobüs ile gelecek misafirlerimiz için bulunduğunuz şehirden Ürgüp Otogar ya da Kayseri Otogar arası)

🚐 Çift Yön Kayseri Havalimanı/ Nevşehir Havalimanı – Otel Arası ücretsiz transfer hizmetimiz vardır.
🚐 Çift Yön Ürgüp Otogar / Kayseri Otogar – Otel Arası ücretsiz transfer hizmetimiz vardır.

📞 Otel Bilgileriniz ve Transfer Saatiniz için İletişim Numarası:
0 (531) 938 31 64 

✈️ HAVAYOLU İLE GELECEK KATILIMCILARIMIZ:

Yolculuğunuzu bulunduğunuz şehirden Kayseri Erkilet Havalimanı ya da Nevşehir Havalimanı olarak planlamanız gerekmektedir.

‼ Ekibimiz tarafından transfer planlamasının yapılabilmesi adına web sitemizden rezervasyon oluştururken uçuş numaranızı eksiksiz olarak yazmanız gerekmektedir. Rezervasyon yaptıktan sonra bilet satın alan misafirlerimizin ise, daha sonra uçuş bilgilerini çağrı merkezimizi arayarak bildirmesi gerekmektedir‼

🚎 OTOBÜS İLE GELECEK KATILIMCILARIMIZ:

Yolculuğunuzu bulunduğunuz şehirden Ürgüp Otogar ya da Kayseri Otogar olarak planlamalısınız.

Çift Yön Ürgüp Otogar-Otel Arası Transfer Saatleri:

Saat 8.00-00.00 arası transfer hizmetimiz mevcut olup, Ürgüp Otogar’a varmadan 10 dakika öncesinde iletişim numaramızdan bilgi vermeniz durumunda transferiniz sağlanacaktır.

Çift Yön Kayseri Otogar-Otel Arası Transfer Saatleri:

Kayseri Otogar: 08.00, 09.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.30

Ürgüp Otogar: 07.00, 09.00, 10.00, 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00

❗ NEVŞEHİR OTOGAR’DAN TRANSFER HİZMETİMİZ BULUNMAMAKTADIR.

🚗 KENDİ ARACIYLA GELECEK KATILIMCILARIMIZ:

Kayadibi Cave Hotel
📍 Camiikebir Temenni Mah, 2. Sk. No:20, 50400 Ürgüp/Nevşehir
Navigasyon Bilgisi
https://goo.gl/maps/WQnAaTxnsA9Z5tnr6

Taşsaray Hotel
📍 Duayeri, Ahmet Asım Yolaç Cd, 50400 Ürgüp/Nevşehir
Navigasyon Bilgisi
https://www.google.com/maps/dir//t

🚐 Ürgüp’ten Doğadayız transfer araçlarıyla grup halinde hareket ettikten sonra Erciyes Kayak Merkezi’ne ortalama 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonrası ulaşmaktayız.

🚗 Kayseri Havalimanı ve şehir merkezinden kendi imkanlarıyla doğrudan gelecek katılımcılarımız için ulaşım süresi ortalama 45 dakika civarıdır.

👤 Her hafta %30-40 oranında tek gelen katılımcımız vardır. Tek gelen katılımcılar kendisi gibi tek gelen hemcinsi katılımcılar ile otelin müsaitlik durumuna göre 2 ya da 3 kişilik odalarda konaklatılır.

Aktivite tatil programlarımızın temelinde kişisel gelişim ve deneyim kazanmanın yanı sıra yeni arkadaşlar edinerek gece eğlenceleri ile sosyalleşmeniz de hedeflenmektir. Tek başına gelecek katılımcılarımız da tatillerini gönül rahatlığıyla planlayabilir ve  ortamın keyfini sonuna kadar çıkarabilirler.

📷Sportif liderlerimiz, ilk günden itibaren program akışı içerisinde sık sık fotoğraf ve video çekimlerinizi yapacaktır. Yapılacak çekimler ortak oluşturulan Whatsapp grupları üzerinden paylaşılacaktır.

🎁 Snowboard – Kayak Fotoğraf ve Videoları Hediyemizdir.

🩳 Termal İçlik

🧦 Kalın Çorap

👖 Kar Pantalonu 

🧥 Kar Montu 

🧤 Eldiven 

Kar pantolonu, kar montu  ve eldiven kayak odasından günlük olarak kiralanabilir. Eldiveni satın almanız tavsiye edilir.

 

4 Gece 5 Gün Snowboard-Kayak Tecrübe paketimize halihazırda kayak ve snowboard yapan kişiler katılabilir. Bu programda katılımcılarımıza eğitim verilmez. İlk giriş günü yarım günlük tur programı ( Göreme Peribacaları ATV Safari Turu  Avanos şarap tadımı ve el sanatları atölyesi) yapılır, kalan 3 gün boyunca  Erciyes’te  snowboard-kayak pratiği şeklinde gerçekleştirilir. 

4 Gece 5 Gün Snowboard-Kayak Temel Eğitim programında ise giriş günü  yarım günlük bölge turu ( Göreme Peribacaları ATV Safari Turu  Avanos şarap tadımı ve el sanatları atölyesi), 2. ve 3. gün ise Erciyes’te kayak-snowboard eğitimi ve pratik çalışmaları yapılır. Son gün ise tam günlük Kapadokya Bölge Turu ( Paşabağ Vadisi, Devrent Hayal Vadisi, Göreme Açık Hava Müzesi, Uçhisar Kalesi Manzarası, Güvercinlik Vadisi, Kaymaklı Yeraltı Şehri, Üç Güzeller, Onyx Taş Atölyesi) gerçekleştirilir.

YAŞ SINIRI

👩👨12-55 yaş arası katılım sağlayabilir.
👥12-18 yaş arası kişiler sadece yasal ebeveyninin izni/refakati ile Snowboard-Kayak Tecrübe Paketi’ne katılım sağlayabilirler.  12-18 yaş grubu için fiyatlandırma yetişkin fiyatı ile aynıdır.

EĞİTİM

Snowboard/Kayak Tecrübe Programı’na katılım sağlamak için halihazırda Snowboard/Kayak yapabiliyor olmanız gerekmektedir.

SAĞLIK

Uzuv ve duyu kaybı olmayan, gündelik aktivitelerini yerine getirebilen, organizasyonun gidişatını, kendi güvenliğini ve takım arkadaşlarının güvenliğini riske edebilecek türden sağlık problemleri bulunmayan 12-55 yaş arası kişiler katılım sağlayabilir.

1️⃣ Ön Ödeme ile Ödeme

1500₺ ön ödeme yaparak fiyatı sabitleyebilir, kalan miktarı otele geldiğinizde nakit ödeyebilirsiniz. 

Ön ödemenizi ister EFT/Havale yolu ile ister kredi kartınız ile web sitemiz üzerinden ödeyebilirsiniz.

2️⃣ Kredi Kartı ile Ödeme

Tüm bankaların kredi kartları ile vade farksız 6 aya kadar taksit imkanı ile web sitemiz üzerinden güvenle rezervasyon oluşturabilirsiniz.

3D Güvenlikli Ödeme Sistemi ile bankanızda kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gelen tek kullanımlık şifre ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

3️⃣ EFT/Havale ile Ödeme

Banka hesaplarımız için tıklayınız.

Rezervasyon oluşturduktan sonraki 6 saat içerisinde EFT ya da havalenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 6 saat içinde ödeme yapılmamış rezervasyonlar otomatik iptal olacaktır.

Planlarınız Değişirse Tatilinize Son 8 Gün Kalana Kadar;

💯 İptal edebilir, %100 iade alabilirsiniz.
🗓 Satın almış olduğunuz tarihteki erken rezervasyon fiyatlarıyla tarih değişikliği yapabilirsiniz.
👥 Bir başkasına devredebilirsiniz.
💼 Ödemiş olduğunuz miktarı içeride saklı tutup 1 yıl içerisinde herhangi bir pakette kullanabilirsiniz.

Haklar Sadece 1 Kez Uygulanır.

Son 8 Güne Girildiğinde;

Belgenebilir ve gerekçeli mücbir bir sebep oluşmuş ise katılımcı, hakkını sezon içerisindeki başka bir tarihe erteleyebilir, satın almış olduğu organizasyon hakkını başka birisine devredebilir ya da paketini açığa alarak ödemiş olduğu bakiyeyi içeride saklı tutma hakkını kullanabilir.

Belgelenebilir ve gerekçeli mücbir bir durum söz konusu değilse katılımcının tüm hakları sonlanır.

📨 Talebinizi [email protected] adresine yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir.

📑 Dijital Hizmet Sözleşmesi için tıklayınız.

    2023 Yaz Aktivite ve Eğitim Tatil Paketlerimizden Haberdar Olmak İçin Şimdi İletişim Numaranı Bırak 🌞

    15/05/2020 Tarih ve 31128 Sayılı Paket Tur Sözleşmesi Yönetmeliği 2. Bölüm 5. Madde Kapsamında Tüketici Haklarını Korumak Amaçlı Dijital Broşür Niteliği Taşımaktadır.