Hakkımızda

Doğadayız Aktivite Tatili ile Doğadaki Rengini Keşfet!

Tatil anlayışınızı değiştirecek Doğadayız Aktivite Tatil Organizasyon’u, tatilde “Ye+İç+Yat” konseptini terk etmenizi sağlayarak sizi her güne yeni bir aktivite ile uyandığınız, günü gece eğlenceleri ile tamamladığınız “Gündüz Aktivite, Gece Eğlence” konseptine davet ediyor!

Fethiye, Kaş, Marmaris, Kapadokya ve Düzce Melen lokasyonlarında hizmet veren Doğadayız Ailesi’nde farklı aktivitelerden oluşan paketleri 12 ay boyunca bulabilirsin!

🏖 “Hepsinden biraz olsun!” dersen 6 Gece 7 Günlük ya da 3 Gece 4 Günlük birçok aktivitenin (Yamaç Paraşütü, Tüplü Dalış, Rafting, Rüzgar Sörfü, Kanyoning, Jeep Safari, Tekne Turu ve daha fazlası) yer aldığı Aktivite Tatil Paketlerine katıl!

📱 http://localhost/dogadayiz/aktivite-tatilleri/

🐬 “Bu yaz hem öğrenelim hem eğlenelim!” dersen Tüplü Dalış Eğitimlerimize katılarak hem sualtı dünyasının kapılarını arala, hem Uluslararası geçerli CMAS ya da PADI belgesine sahip ol!

📱 http://localhost/dogadayiz/dalis-egitimleri/

🏄 “Bu yaz özgürlüğe yelken açmak istiyorum!” dersen Windsurf ya da Kitesurf Eğitimlerimize katıl!

📱 http://localhost/dogadayiz/sorf-egitimleri/

“Kış Sporlarına Merhaba!” demek istersen bir hafta sonu ya da hafta içini ayırarak Kapadokya’nın mistik havasında konakla, Snowboard ya da Kayak Eğitimini tamamla!

📱 http://localhost/dogadayiz/snowboard-kayak-egitimleri/

🛶 “Şehir hayatına biraz mola verelim!” dersen ekonomik, İstanbul ulaşımlı, aksiyon dolu Günübirlik Rafting Turuna katıl!

Kısaca herkese ve her bütçeye uygun aktivite tatilin dogadayiz.net’te!

☎️ 0850 336 8589

Whatsapp