Cmas 3 Yıldız Eğitimi Fethiye - Doğadayız

CMAS 3 Yıldız Eğitim Kursu 9 Gece 10 Gün Fethiye

Hem tatil yapın hem de dalış eğitiminizi tamamlayarak uluslar arası geçerliliği olan 3 yıldız dalgıçlık sertifikası ve bröveye sahip olarak yeni bir meslek edinin! CMAS 3 Tüplü Dalış Eğitim Programı + 9 gece 10 gün konaklama +tüm eğitimler ve uzmanlıklar +Sabah, Öğle ve Akşam yemekleri dahil! Otelde alınacak yemekler esnasında soft içecekler dahil!

asd

CMAS 3 Yıldız Eğitim Kursu

3000

9 gece 10 gün konaklama

PROGRAM DETAYLARI

Program Ayrıntısı

 • 07:45: Sabah Kahvaltısı (Otelde)
 • 08:30-Otelden dalış teknesine hareket.
 • 09:00-09:30 arası kayıt işlemlerinin ve formlarının doldurulması,
 • 09:30 Fethiye Limanı'dan dalış sahasına haraket ve dalış hazırlıklarının ve teori derslerinin başlaması
 • 10:30 İlk dalış gruplarının dalışlarının başlaması ve teori derslerinin devamı
 • 12:00-14:00 Öğle yemeği( Dalış Teknesinde set menü)
 • 14:00 İkinci dalışlarının başlaması teori derslerinin devamı
 • 16:30 -17:00 Dalyan Koyundan Fethiye limanına Hareket
 • 17:30-18:00 Fethiye Limanından Transfer araçlarımız ile otellerinize dönüşünüz.
 • 19:30-21:30 Otelde Akşam yemeği
Dalış teknemiz de elektrik için tam donanımlı sessiz jeneratör,Tüp dolumu için oksijen dolum kompresörsü, duş imkanı için tatlı su,mutfak,tuvalet ve soyunma kabini,güneşlenme alanı gölgelik alan, yüzme ve güneşlenme imkanı toplam kapasite 78 kişilik 22 metrelik teknemizde kişibaşına düşen metrekare alanı açısından geniş ve konforlu misafirlerimizin kendisini ferah ve huzurlu hissedeceği bir hizmet imkanı mevcuttur. Sağlık ile probleminiz olduğunu düşünüyor iseniz doktordan 'Tüplü dalış yapabilir' ibareli sağlık raporunu getiriniz! Yeni Malzemelerimiz ve Teknemizi Görmek için aşağıdaki görsele tıklayın.
Tanımı: Üç Yıldız bröve sahibi olan dalıcılar her düzeyde dalıcılara sualtında önderlik yapabilecek beceri ve deneyim sahip olan dalıcıdır. En çok 30 metre derinliğe kadar dalış liderliği yapabilir ve diğerlerine yaptırabilir. Dalış eğitmeni eşliğinde 42 metreye kadar asistan olarak dalış yapabilir
Sorumlulukları: Önderlik yaptığı dalıcıların güvenli dalış kurallarına uygun dalış yapmalarını sağlamakla yükümlüdür.
TSSF/CMAS 3 Yıldız kursu, teorik eğitimler ve bunların uygulanması, liderlik vasfının kazandırılması, dalış ekipmanlarının tamamına tam hakimiyetin kazandırlması, sualtındaki bütün becerilerin tekrar edilmesi tam hakimiyet kazandırılması, dalış liderliği temelleri ve uygulanması gibi konularda yetkinlik kazandırılması hedeflenmektedir. Program alınacak eitimler ile birlikte en az 20 dalıştan oluşmaktadır. Eğitimin bütün gerekliliklerini getiren dalıcılarımız TSSF/CMAS 3 yıldız sertifikasını almaya hak kazanır.
• Herhangi bir sağlık problemi olmayan ve 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. • İki yıldız dalıcı ya da Federasyonca denkliği onaylanmış eşdeğer bir belgesi olmak. • İki yıldız dalıcı belgesini ya da Federasyonca denkliği onaylanmış eşdeğer bir belgeyi aldıktan sonra en az 50 onaylı dalış yapmış olmak ve bunu dalış kayıt defteri ile belgelemek. • Federasyonun ilk yardım, yön bulma ve derin dalış uzman dalıcı belgesine sahip olmak. Uzmanlıklara sahip olmayan kişiler öncelikli olarak uzmanlık eğitimlerini alarak cmas 3 kursu öncesinde doğadayız bünyesinde bu uzmanlıkları da alabilirler. Sepete ekle aşamasında eksik olan uzmanlıklarınızı alışverişinize ekleyerek ilerleyiniz. • En az ilköğretim ya da ilkokul diploması olmak.
• Kimlik Fotokopiniz, • Sağlık ile probleminiz olduğunu düşünüyor iseniz doktordan 'Tüplü dalış yapabilir' ibareli sağlık raporu, • isteğe bağlı dijital vesikalık fotoğraf (fotoğraf çekimi tarafımızdan sağlanacaktır), • Havlunuz, yüzme kıyafetleriniz v.b. gibi eşyalar ile teknedeki ekstra harcamalarınız için nakit veya kredi kartı.

Paket Ayrıntısı

Genel Bilgilendirme

Dalış aktivite programında 20 Mayıs 2018 tarihine kadar olan konaklamalar; Doğadayız Doğa Sporları Seden Otel’de
sonrasında Diana Suite Otelde gerçekleştirilecektir.

Diana Suite Hotel Akdeniz’in turkuaz mavisi köşelerinden biri olan Fethiye'de Hisarönü & Ovacık bölgesinde çam ağaçları ile çevrili yüksek dağların eteklerinde kendine özgü doğa ile iç içe bir ortamda bulunmaktadır.
Toplamda 42 oda olan Doğadayız doğa sporları Diana suit otel Fethiye turizm merkezine 8 km ve dalaman havalimanına 60 km. mesafede bulunan otelimiz Hisarönü barlar sokagı ve Ölüdeniz'e yakın bir konumda ,geniş ve yeşil bir alan üzerine kurulmuştur.

Doğadayız otellerine kapı müşterisi diye anılan türden misafir kabul edilmez. Diğer otellerden farklı olarak sadece Doğadayız doğa sporları kapsamında gelen kişilerin kullanımına ait olan otelimizde bu uygulama ile sosyal ve aynı frekansta olan insanları bir araya getirmek ve tamamiyle kullanımı doğadayız misafirlerine ait olan sosyal bir atmosfer oluşturmak hedeflenmiştir.

 • 24 saaat sıcak su
 • Wireless (ortak kullanım alanlarında)
 • Açık kapalı restaurant
 • Yetişkin yüzme havuzu
 • Split klima
 • Emanet kasa
 • Saç kurutma makinesi
 • Gece Eğlencesi
 • Oda servisi hizmeti

Yarım pansiyon plus
• Açık Büfe Kahvaltı (08.00-10:00)
• Açık Büfe Akşam Yemeği (19:30-21:30)
• Öğle yemekleri Set Menü (12.00-13.30)
• Soft içecekler -Sabah ve akşam yemeği esnasında otelde verilmektedir.
• Alkolsüz gazlı içecekler
• Sade maden suyu
• Çay ve Neskafe
• Ortak kullanımlı su sebili ücretsiz konseptte dahildir.
• Taze sıkılmış meyve suları ve Türk Kahvesi filtre kahve çeşitleri enerji içecekleri meyveli maden suyu çeşitleri ekstra ücrete tabiidir.

Fiyatlar iki, üç kişilik standart oda da ve dört kişilik(1+1) odada tek kişi fiyatıdır.
-Eşi ve partneri ile gelenler 2 kişilik oda da
-Arkadaş grubu olarak gelenler rezervasyon esnasında belirttikleri seçimleri doğrultusunda 2,3 kişilik oda da veya 4 kişilik odada konaklatılır.
-Yalnız gelerek eşleştirilecek misafirlerimiz kendisi gibi yalnız gelen hemcinsleri misafirlerimiz ile eşleştirilerek, satın aldıkları tarihteki otel müsaitlik durumuna bağlı olarak 2,3 kişilik standart odalarımızda ya da 3 veya 4 kişi olarak(1+1) odada konaklamaları sağlanır.
Organizasyon oda dağıtımı ve odalara yerleştirme hakkını kendisinde saklı tutar.

Dahil Olanlar
Yarım pansiyon plus konaklama (9 gece, 10 gündüz) Sabah, akşam – standart açık büfe yemek Soft içecekler -Sabah ve akşam yemeği esnasında otelde verilir. Alkolsüz gazlı içecekler, sade maden suyu, çay ve neskafe,- Ortak kullanımlı su sebili dahildir Taze sıkılmış meyve suları ve Türk Kahvesi filtre kahve çeşitleri enerji içecekleri meyveli maden suyu çeşitleri ekstradır. Tüm ara transferler (otelden aktivite alanlarına) Grup liderliği hizmeti Profesyonel rehber ve eğitmenler eşliğinde aktivitelere özel eğitim Kursa katılım/kayıt formları TSSF/CMAS 3 Yıldız eğitim kitabı TSSF/CMAS sertifika bedelleri, Dalışta kullancağınız bütün ekipmalar, Eğitmenlik hizmetleri, Dalış sigortaları 3.Şahıs mali mesuliyet sigortası Dalış sigortaları
Dahil Olmayanlar
Ulaşım (Bulunduğunuz şehirden Fethiye’deki otele ulaşım ana transfer) Öğle yemeklerinde alınan içecekler Gece eğlence mekânlarında tüketilen yiyecek veya içecekler, teknede tüketilen içecekler
Ödeme Seçenekleri

Halk arasında bilinen kaparo yöntemidir Buna göre kişiler 6 günlük aktivite tatil programlarında 300 tl sistem üzerinden ister kredi kartı ile isterlerse havale ya da EFT yöntemi ile öderler. Kalan miktarı otele girişte nakit olarak öderler. Bu yöntem Kişilere fiyat sabitleme ve borç öteleme olanağını sağlamaktadır. Ancak kalan Miktar otelde kredi kartı ile tekrar TAKSİTLENDİRİLEMEZ nakit ödenir.

İnternette alışverişten hoşlanmıyorum ya da sanal ortama güvenmiyorum kredi kartı kullanmıyorum diyenler internet bankacılığı ile ya da herhangi bir ATM'den ödemek kaydı ile alışverişlerini tamamlayabilirler. ATM yada BTM'lerden küçük miktarlarda para kesintileri yapılacağı için 5-10 TL gibi fazla ödeme yapmakta fayda vardır.

Ödeme Yapabileceğiniz Banka Hesaplarımız

Banka Adı: GARANTİ BANKASI
Şube Kodu : 1124
Şube ismi : Fethiye Çarşı
Hesap No : 6298286
İBAN : TR20 0006 2001 1240 0006 2982 86
Hesap Türü : TL
Hesap Sahibi : DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ
Banka Adı: TÜRKİYE İŞ BANKASI
Şube Kodu : 3621
Şube ismi : Fethiye/Muğla
Hesap No : 1057104
İBAN : TR73 0006 4000 0013 6211 0571 04
Hesap Türü : TL
Hesap Sahibi :
DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ
Banka Adı: YAPI KREDİ BANKASI
Şube Kodu : 254
Şube ismi : FethiyeHesap No : 94691822
İBAN : TR79 0006 7010 0000 0094 6918 22
Hesap Türü : TL
Hesap Sahibi : DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ

İstanbul Kadıköy’de bulunan şubemize gelerek nakit, ön ödeme yada kredi kartlarına komisyon oranı dahilinde taksit yaparak alışveriş yapabilirsiniz.
İnternet bankacılığı kullananlar küçük miktarlar karşılığında eft yada havale yapabilirler (2-4 tl) İnternet bankacılığı kullanmayan katılımcılarımız herhangi bir Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ya da İş Bankası ATM yada BTM’lerden küçük miktarlarda ödeyecekleri masraf ile(3-5 tl) havale yapabilirler.

Not:
 Bankamatiklerden yapılacak eft ve havalelerde sitemizde yer alan doğadayız.net iletişim formu üzerinden yada telefon ile bilgilendirilme yapılması gerekmektedir. ayrıntılar kısmına isminiz soy isminiz satın alınan paket ismi ve sistem tarafından size verilecek olan sipariş kodu yazılmalıdır.
Turizm bakanlığı A sınıfı Turizm Seyehat Acentası YELLOW TOUR BELGE NO:8513

BONUS, MAKSİMUM ve WORLD özellikli kartlar ile taksitli diğer banka kartları ile tek çekim olarak, web sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 3D Güvenlikli ödeme sistemi ile bankanızda kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gelen banka şifresi ile alışverişiniz güvenle yapabilirsiniz. Bunun için web sitemizde SSL GÜVENLİ ÖDEME e-ticaret alt yapısı mevcuttur. Tüm bilgileriniz şifrelenmekte biz de dahil hiç kimse ile paylaşılmamaktadır Bu süreç direkt olarak siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Kadıköy de bulunan Doğadayız Satış ve Bilgilendirme Ofisimize gelerek her türlü bilgiyi edinebilir. Buradan da alışverişinizi nakit ya da kredi kartı ile tamamlayabilirsiniz.

Fiyat Tarih Tablosu
İptal İade Seçeneği

Herhangi bir nedenle iptal ve iadelerde kişiler geçerli olan iptal nedenini belgeli ve yazılı olarak acenteye bildirmek durumundadır (kendisinin ya da 1.derece akrabasının başına gelebilecek ölüm, yaralanma, kaza, aktivite ve tatili icra edemeyeceğine dair sağlık durumları hamilelik ve benzeri. Kişilerin eğitim hayatını etkileyen sınav tarih değişiklikleri ve benzeri durumlarda aktivite tarihine son 7 güne kadar zamanda iptal taleplerinde %100 iade yapılır. İade talebi şart ve koşullara göre kabul edildikten itibaren 7 iş günü içerisinde ödemeyi yapan kişi hesabına iadesi yapılır. (tüm bu istekler yazılı olarak rezervasyon yapan kişi tarafından bildirilmelidir.) İptal durumunda kişiler isterlerse tarih değişikliği devir ve içeride saklı tutma hakkını da kullanabilir.

Satın almış olduğunuz tatil paketini sizin şartlarınıza uygun bir başka kişiye devredebilirsiniz. (Değişiklikler rezervasyon yapan kişi tarafından yazılı olarak bildirilmelidir.) Son 7 gün bildirim süresi aşılmamış olması gerekmektedir. *Bir Başkasına Devir Hakkı Sadece 1 Kez Uygulanır.

Satın almış olduğunuz tatil paketinize istinaden yapmış olduğunuz ödeme bedelini 2018 yılı içerisinde düzenlenecek olan 2018 Doğadayız doğa sporları kamp organizasyonun da kullanabilirsiniz. (Rezervasyon yapan kişi değişikliği yazılı olarak mail yoluyla bildirmelidir.) Ya da Doğadayız doğa sporları organizasyonun düzenlemiş olduğu bir başka aktiviteye katılarak kullanabilirsiniz. Bildirim süresi son 7 gün aşmadan yazılı olarak bildirmek gerekmektedir.

Satın almış olduğunuz tatil paketinize istinaden yapmış olduğunuz ödeme bedelini 2018 yılı içerisinde düzenlenecek olan 2018 Doğadayız doğa sporları kamp organizasyonun da kullanabilirsiniz. (Rezervasyon yapan kişi değişikliği yazılı olarak mail yoluyla bildirmelidir.) Ya da Doğadayız doğa sporları organizasyonun düzenlemiş olduğu bir başka aktiviteye katılarak kullanabilirsiniz. Bildirim süresi son 7 gün aşmadan yazılı olarak bildirmek gerekmektedir.

Önemli Bilgilendirme: Aynı gün içerisinde Tüplü Dalış yapan katılımcılarımız Yamaç Paraşütü aktivitesine katılamazlar. Kurs bitiminden sonra ki 24 saat içerisinde herhangi bir uçuş aktivitesi yada uçakla seyahat edilemez.

Satın Almak için aşağıdan seçim yapınız.

Önemli Bilgilendirme: Aynı gün içerisinde Tüplü Dalış yapan katılımcılarımız Yamaç Paraşütü aktivitesine katılamazlar.

Satın Almak için aşağıdan seçim yapınız.

Ödeme Mobil