Düzce Melen Çayı Rafting - Doğadayız

Düzce Melen Çayı Rafting Aktivitesi

İstanbul'dan kalkışlı günü birlik rafting heyecanı

Melen Rafting

Şubat Ayında Başlıyor !

Günübirlik RaftingTuru

90-100

Termal Kıyafet ve ekipmanlar..

PROGRAM DETAYLARI

Program Ayrıntısı

Günübirlik Rafting turunu ulaşım hizmeti ile birlikte satın alan katılımcılarımız için servis kalkış noktaları ve saatler aşağıdaki gibidir.Misafirlerimizin en az 10 dakika önce buluşma noktasına hazır aynı zamanda telefonlarına ulaşılabilir olması gerekmektedir.

-07:00 Bakırköy Eski Boyner Yeni Alfemo önünden hareket
-07:30 Şişli Cevahir AVM önünden hareket
-08:00 Kadıköy evlendirme dairesi hareket
-08:30 Pendik köprüsü önünden hareket
-09:00-10:00 Gebze Kocaeli ve Sakarya için iletişime geçiniz.
-Kendi araçlar ile gelecek katılımcılarımız en geç saat 11:00' da Doğadayız rafting tesislerinde hazır olması gerekmektedir.

-Tüm ekipmanların kullanımı (raft, kask, kürek, ısıya duyarlı termal kıyafetler ve ayakkabı)
-Profesyonel rehberlik hizmeti
-Rafting aktivitesi fotoğraf ve video çekimi

-Tur öncesi açık büfe kahvaltı,Tur sonrası yemeği, Mangal da köfte-sucuk-çorba-salata-pilav ve
-Aktivite öncesi ve sonrası alınacak sıcak içecek ikramları ve yemek esnasında sunulan içecek
- Aktivite sigortası
-Nehir Başlangıç bitiş noktası arasında yapılacak ara transfer
-İstanbul Doğadayız rafting tesislerine gidiş dönüş transfer(Ulaşımlı tur satın alanlar yararlanabilir.)

Kişisel harcamalar ve yemek saatleri dışında alınacak sıcak soğuk içecekler

-Rafting Rehberi Eğitim Standartlarımız

-Rafting departman kurucumuz Mustafa Kaya ve Emre Çalışır Türkiye nehirlerinde yetişmiş Dünya federasyonuna ve ulusal kurumlara bağlı ilk nehir rehberlerindendir.Nehir rehberi yetiştirme eğitim, tecrübe ve yetkisine sahip olan kurucularımız Doğadayız ekibi için nehir rehberlik arama kurtarma ve benzeri eğitimlerini sürekli olarak vermektedirler. - Ekibimizde aynı şekilde alanında uzman ulusal ya da uluslararası eğitimlerini tamamlamış yetkin belgeli eğitimli rehberlerden oluşmaktadır.

Doğadayız Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde bir çok doğa sporları organizasyonunu yöneten ve kendi bünyesinde sürdüren bir doğa sporları ve aktivite tatil şirketidir. Aracı bir firma ya da satıcı değildir. - A-sınıfı turizm seyehat acentasıdır. - Misafir memnuniyeti ve güvenliği için geliştirilmiş olan iş tecrübesine dayalı yüksek memnuniyet ve güvenlik standartları çerçevesinde aktivite turlarını sürdürmektedir. 1618 sayılı turizm kanunu kapsamında yapılan turlar turistik faaliyet kapsamında değerlendirilir.Sadece bakanlığa bağlı turizm seyehat acentalarının tur yapma yetkisi vardır. Güzel bir doğa günü yaşayabilmek adına tur satın almış olduğunuz firmanın işletme belgesini sorgulayınız.
Melen Çayı Rafting Zorluk seviyesi 3-3+ arasındadır. Parkur uzunluğu 12 km. Aktivite süresi suyun akış hızı ve debiye bağlı olarak 2 saat sürmektedir. Uzun ya da kısa etap yoktur.Tüm firmalar Dokuz değirmen Köyü merkezine yakın konumdan nehre giriş yaparak hepsi birbirine yakın konumda bulunan çıkış noktalarından çıkış yapmaktadırlar.Suyun akış hızı ve debiye bağlı olarak ortalama aktivite süresi birbuçuk iki saat civarında sürmektedir.
Tesisimiz Düzce Melen Çayı kenarında yeşillik alan içerisinde çevrili kendinizi huzurlu ve dingin hissedeceğiniz çok geniş alana sahip ferah bir konumdadır. İsteyen misafirlerimiz tesimizde buluanan Nehir Evi Doğal bungalov evlerinde konaklayarak Günübirlik rafting turlarını gün sonunda tesisismizde konaklayarak doğa gününe çevirebilirler.