Geri Bildirim - Doğadayız

Siz fikirlerinizi söyleyin biz yapalım.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için şikayet ,öneri, görüş ve hayallerinizi bizimle paylaşınız Bu sayede bir başka doğa gününde hep birlikte daha iyi de buluşalım.

Şikayet öneri ve görüşlerinizin işleme alınma ve değerlendirme süreçleri

Doğadayız Doğa Sporları misafir ilişkileri yönetimine bildirilen her türlü geri dönüş için hızlı bir şekilde bir kayıt oluşturulur ve bu kayıt numarası sizinle e-mail yoluyla paylaşılır. Sizlerden gelen geri bildirimler müşteri temsilcimize ulaştıktan sonra sistemsel veriler incelenerek gerekli tespitler yapılır. Yürütülen araştırma esnasında geri bildirim ile ilgili tüm departmanlarımızdan ve hizmet sağlayıcılarımızdan gerekli bilgiler toplanır. Araştırmamız neticelendirildiğinde, tarafınıza geri bildiriminizde yer alan irtibat adresinize e-posta veya telefon yolu ile bilgilendirme yapılır.

Doğadayız Doğa Sporları Tur Ltd. Şti. tüm geri bildirimlerinize 8 iş günü içerisinde geri dönüş yapabilmeyi hedeflemektedir. Araştırma süreci nedeniyle geri bildiriminizin bu süre zarfında çözümlenemeyeceğinin tespit edildiği durumlarda, size araştırmanın devam ettiğine dair bilgilendirme yapılır. Geri bildiriminiz işlemde olduğu süre içerisinde süreç ile ilgili her türlü bilgiyi 7/24 [email protected] adresinden mail yoluyla ya da +90 541 336 85 79 numaralı telefondan misafir ilişkileri yönetim birimi müşteri temsilcimizden edinebilirsiniz.

Sürekli iyileştirme hedeflerimize katkı sağlamak için geri bildirimleriniz düzenli bir şekilde raporlanmakta ve ilgili hizmet sağlayıcı departman yöneticilerimiz ve üst birimlerimiz ile paylaşılmaktadır.

Bir doğa gününde daha buluşabilmek dileğiyle.