GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI

dogadayiz.net, işbu Gizlilik Politikası’nda tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangibir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. dogadayiz.net hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır.

Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi ifade etmektedir.

E-ticaret sistemi üzerinden yapılan alışverişlerde 3D Ödeme Yöntemi ve 128 Bit Şifreleme Bulunmaktadır, Kredi Kartı Bilgileri Sistemimiz Üzerinde Kaydedilmez, Saklanmaz yada Sizden sözlü olarak istenmez.

dogadayiz.net, kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir.

dogadayiz.net, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. dogadayiz.net’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.dogadayiz.net sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, dogadayiz.net’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

dogadayiz.net, www.dogadayiz.net sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. dogadayiz.net, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

dogadayiz.net, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

dogadayiz.net, kullanıcılara ve kullanıcıların www.dogadayiz.net sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez – Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 

Son Düzenleme : 2015-02-19 12:03:00
Fethiye Merkez: Seden Otel, Ovacık mahallesi Ölüdeniz Caddesi 145. Sokak No: 4 Ovacık / Fethiye / Muğla
Fethiye Seden Otel Tel: +90 252 616 64 72
İstanbul Kadıköy Şube: +90 216 336 85 98