Kaya Tırmanışı ve İniş Eğitimi

Kaya tırmanışı ve inişi Başlangıç eğitimi (Günübirlik)

Hayat öğrendikçe ve öğrettiğimiz sürece keyiflidir.

Bu eğitim için çok uzun zaman ayırmanıza gerek yoktur.Sadece bir gün süren eğitim ile hem şehrin stresinden uzaklaşabilir hem de ekibiniz ile birlikte doğada güzel zaman geçirebilirsiniz. Yeni bir doğa sporu ile tanışarak uzun süren bir maceraya açılan kapıyı aralayabilirsiniz.

Bir günün ardından başlangıç eğitimini tamamlamış olacaksınız. Almış olduğunuz her eğitim detayı tarafımızdan arşivlenir. Böylelikle sizin doğa deneyiminizi  ve eğitim düzeyinizi kayıt altına alıyoruz.Sizinle paylaştığımız bu eğitim arşivi sayesinde siz de tam olarak edindiğiniz deneyimlerinizi takip edebilir ve bir sonraki eğitime hazır olup olmadığınızı net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Deneyimleriniz geliştikçe, eğitimlerinizi tamamlayabilir ve bizimle birlikte daha üst zorluklardaki eğitim macera ve keşif turlarına katılmaya devam edersiniz.

Alacağınız  Başlangıç eğitimi  ile; kaya tırmanışı inişi ve kanyon geçişleri için gerekli olan temel becerileri edineceksiniz

Bu eğitimin amacı; gerekli temel bilgi becerilerin edindirilmesi ve tanıtımı ile kursiyerin edinimlerini deneyim ve yaşantı haline getirecek ortamın sağlanmasıdır.Aynı zamanda hafta sonunuzu doğada güzel bir kahvaltı ve mangal keyfi,  gün boyu süren semaver çay keyfi ile taçlandırabilirsiniz.

Aynı frekansta biraraya gelmiş yeni arkadaşlar ile biraraya geleceğiniz bu doğa günü için tek yapmanız gereken, sadece hafta sonu bir gününüzü ayırarak aramıza katılmanızdır.

Eğitim ve doğa günümüz İstanbul a yakın Gebze Ballıkayalar Doğa Sporları ve Milli Parkında verilmektedir.