Kapadokya Balon Turu

Kapadokya Balon Turu

Güneş doğmadan güne başlayıp, gün doğumunda kapadokya balon turu ile unutulmaz anılar yaşayın. Üstelik Doğadayız güvencesiyle. Kapadokya balon turu peri bacalarının eşsiz güzelliklerinden Göreme manzarasını, manzarasını ve Ürgüp manzarasını inceleyip güzelliklerini gökyüzünde keşfedeceksiniz.
Balonlarla peri bacaları, vadiler ve kaya oluşumları üzerinde yükselirken, tüm güzellikleri gün yüzüyle birlikte panoramik olarak görebilme şansına sahip olacaksınz. Rüzgar yönüyle hareket eden balonlar size özel tur olarak nitelendirebiliriz. Tarihle bütünleşen estetiğin tanığı olabilmek için sizleri Kapadokyada balon turumuza davet ediyoruz.

 

Kapadokya Balon Turu Programı
Sabah güneş doğmadan önce siz değerli misafirlerimizi kaldığınız otellerden özel araçlarımız ile alarak balon kalkış alanına getiririz. Siz ikramımız olan küçük aperatiflerimizle ağzınızı tatlandırıp, çayınızı veya kahvenizi yudumlarken şirket çalışanları balonlarınızı emniyetli bir şekilde hazırlıyor. Hazırlıkları tamamlanınca siz değerli yolcularımız balon sepetindeki yerlerinizi alıyorsunuz ve pilotunuzun emniyet brifinginden sonra balonunuz havalanır.

Güneşin doğumu ile birlikte bölgenin bütün güzellikleri kah dokunacakmış gibi kah kuşbakışı ayaklarınızın altındadır artık. Bu uçuşunuzun süresi hava şartları uygun olduğu takdirde ortalama 60 dakika sürmektedir. Uçuşunuz tamamlanınca uygun bir alana yer ekibinin yardımıyla inişiniz gerçekleşir. İniş alanında yaptığınız küçük bir kutlama partisi ile hatıra olarak saklayacağınız uçuş sertifikalarınız sizlere takdim edilir. Daha sonra siz yolcularımız kaldığınız otellere geri bırakılırsınız. Otelden alınıp otele geri bırakılmanız ortalama 3 saat sürmektedir.

Uçuş süresi: min 1 saat
Kişi sayısı: 16-20-24 kişi
Uçulan bölge: Kapadokya
Sigorta: Tüm yolcular sigorta kapsamında sigortalıdır.
Neler Dahildir: Transferler, hafif kahvaltı, şampanya partisi, uçuş sertifikası.
Ücret: Kişibaşı 250₺

Ödeme, Rezervasyon Yaptırma & İptal Şartları:
1. Fiyatlarımıza KDV dahildir.
2. 0-5 yaş çocuklar uçuşa katılamaz
3. 6-12 yaş grubu çocuklar için %50 indirim uygulanır.
4. Kapadokya’daki Uçuş İznini Meteorolojik Şartların Uygunluğuna Göre Sivil Havacılık İzni İle Başlamaktadır.
5. Hava ve(ya) güvenlik nedeni ile uçuşun gerçekleştirilememesi halinde alınmış tüm ödemeler iade edilecektir.

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan uçuşlara istinaden yapılan ödemeleri rezervasyon sahibi kişiler isterse ödedikleri bedeli içeride saklı tutarak Doğadayız doğa sporları yaz tatili aktivite programlarında ya da snowboard kayak tecrübe ve eğitim paketlerinde kullanabilirler.