Kaş 3 Aktivite Tatil Paketi 3 Gece 4 Gün - Doğadayız

KAŞ 3 AKTİVİTE TATİL PAKETİ

4 Günlük Program ile Kaş'ta Eğlenceye Doyun!

Kaş aktivite paketlerimiz henüz satışa açılmamıştır. Satışa açıldığında anında haberdar olabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Tatil Özeti

 • 3 Gece 4 Gün Konaklama
 • Otel: Bilgin Otel
 • Sabah-Öğle-Akşam Yemek
 • Kekova Tekne Turu
 • Jeep Safari
 • Patara&Kaputaj Plajları
 • Tüplü Dalış
 • Grup Liderliği Hizmeti
Slide background
Slide background
Jeepweb
2020

 • Erken Rezervasyon Fırsatları için bekleyiniz

TÜPLÜ DALIŞ

İlk gün, katılımcılarımız 14.00 itibariyle otele giriş yapabilirler. 14.30'da otele 200 mt. yürüme mesafesinde olan Kaş Liman'a gidilip, dalış teknemize ulaşmamızın akabinde müthiş günümüz başlar. Kaş'ın mükemmel koylarından birinde müthiş geçen bir doğa günü. Su altı canlılığı konusunda en iyi dalış noktalarından biri olan Kaş'ta bu eşsiz tecrübeyi hiç unutamayacaksınız.

BONUS: Fotoğraflar hediyemizdir.

Akşam Faaliyetimiz: Akşam yemeğinden sonra 21.30 civarında sohbet ve rehberlerimiz eşliğinde bilgilendirme toplantısı

Aktivite günleri ve saatleri temsilidir, hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

KEKOVA TEKNE TURU

Kekova’yı görmek istiyorum aynı zamanda bol bol yüzmek ve biraz da keyif yapmak istiyorum diyorsanız bu tur tam size göre. Kekova bölgesi hem doğal güzellikleri hem de tarihi dokusuyla her zaman yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Muhteşem koylarının yanında Kekova batıkşehri ve Aperlai batık şehri bölgeye ilginin artmasında önemli rol oynamaktadır. Kaş Kekova tekne turunda Kekova bölgesinin muhteşem koylarında yüzerken aynı zamanda tarihi Batıkşehir ve Simena Kaleköy‘ünü keşfedebilirsiniz. Uğrak noktalar ise; Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Gökyaka Koyu, Burç Koyu, Adalar Koyu, Simena, Batık Şehir, Korsan Mağarası'dır.
Tüm günlük bir aktivitedir.

BONUS: Fotoğraflar hediyemizdir.

Aktivite günleri ve saatleri temsilidir, hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

JEEP SAFARİ + PATARA PLAJI + KAPUTAJ PLAJI

Kaş'ın uğrak yerlerini keşfettiğiniz dolu dolu ve oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Sabah kahvaltısından sonra Safari aracına binilip 45 dk yolculukla Eski Rum köyü olan Üzümlü Köy'üne gidilir. Oradaki çay molasından sonra su tabancası veya içi su dolu balonlar alıp su savası yaparak Saklıkent'e gidiliyor. Saklıkent Kanyonu ve Gizlikent Şelalesi gezisinden sonra tarihi bir gezi başlıyor. Likya yolunun bir bölümü olan Likya mezarlıkları, hamamı, Antik tiyatrosu ve tarihin ilk parlemanto binasının yanından geçerek görmeden Kaş'tan ayrılmamanız gereken meşhur Patara ve Kaputaj plajlarına gidilir. Plajlarda geçirilen keyifli zamanlardan sonra meyve ikramından sonra gün sonlandırılır.
Tüm günlük bir ativitedir..

BONUS: Fotoğraflar hediyemizdir.

Aktivite günleri ve saatleri temsilidir, hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

OTELDEN AYRILIŞ, VEDA

Çok güzel geçen bir haftanın sonuna geldik. Odadan çıkış saati 11.00 olup, dileyen katılımcılarımız otelin ortak kullanım alanlarında vakit geçirebilirler.

TARİHLER VE FİYATLAR İÇİN TIKLAYINIZ
2020 Erken Rezervasyon dönemi için bekleyiniz! :)
OTEL - KONAKLAMA BİLGİLERİ

Kaş 3 Katılımcılarımız Bilgin Hotel'de konaklatılır.
Kaş, Kalkan, Patara, Demre, Myra, Kastellorizon Kaş Bilgin Otel, Akdenizin 'turkuaz coast' olarak adlandırılan kıyısında, Kaş şehir merkezine ve limana 100 metredir. Kaş plajları, Kaşın meşhur Uzun Çarşısı, Likya kaya mezarları ve Kaş'ın Helenistik dönem anfi tiyatrosu otelimize sadece 2 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Kaş Otel Bilgin her yere yakın konumu, dağ ve deniz manzaralı konforlu odaları ile Kaş'ın en yeni Turizm Bakanlığı belgeli aile otelidir.
Kaş, Meis (Megisti-Kastellorizon), adasının karşısındadır. Kastellorizon adası Yunanistanın Türkiye' ye en yakın (5km) adasıdır. Kaptan Corellinin Mandolini isimli filmde konu edilen aşk hikayesinin Kaşta ve Kastellorizon adasında yaşandığı anlatılır. Kalkan koyundaki ışık, Saklıkent kanyonunun gizemi, özgürlük savaşçısı Xantos, Kekova batık şehri, Apollonia, Isında ve Fellos gizli kentleri, tarihin en eski ticaret gemisi olan Uluburun Batığı, sedir ormanları ve dağlar Kaş ve Likyanın güzellikleridir."
Bilgin Hotel Galeri için tıklayınız..
Bilgin Hotel Navigasyon Bilgisi için tıklayınız.

• Açık Büfe Kahvaltı (07.45 - 09.00)
• Anlaşmalı Restorantta Set Menü Akşam Yemeği (19.30 - 21.30)Kaş'taki oteller yalnızca oda+kahvaltı şeklinde hizmet verdiği için akşam yemeği anlaşmalı restorant tarafından verilmektedir.
• Öğle yemekleri Aktivite Alanında Set Menü (12.00 - 13.30)
• Çay ve kahve (Sabah kahvaltısı sırasında)
Odalar ve Misafir Dağıtımı
Fiyatlar iki, üç kişilik standart odada ve dört kişilik (1+1) odada tek kişi fiyatıdır.
• Eşi ve partneri ile gelenler 2 kişilik odalarda,
• Arkadaş grubu olarak gelenler rezervasyon esnasında belirttikleri kişi sayısı doğrultusunda 2, 3 kişilik odalarda veya 4 kişilik odada konaklatılır.
• Yalnız gelerek eşleştirilecek misafirlerimiz kendisi gibi yalnız gelen hemcinsleri misafirlerimiz ile eşleştirilerek, satın aldıkları tarihteki otel müsaitlik durumuna bağlı olarak 2, 3 kişilik standart odalarımızda ya da 3 veya 4 kişi olarak (1+1) odada konaklatılır.
Otelimizde bulunan odaların seçimi söz konusu değildir.
Organizasyon oda dağıtımı ve odalara yerleştirme hakkını kendisinde saklı tutar.

Bilgin Hotel
Andifli Mahallesi, Bilginler Sk. No:11, 07580 Kaş/Antalya

Otobüs ile gelen katılımcılarımız direkt olarak Kaş Otobüs Terminali'ne gelebilirler.

DAHİL OLANLAR
 • Kekova Tekne Turu + Jeep Safari + Patara Plajı + Kaputaj Plajı + Tüplü Dalış
 • 3 Gece 4 Gündüz Bilgin Otel Konaklama
 • Sabah Standart Açık Büfe Kahvaltı, Akşam Yemekleri Anlaşmalı Restorantta Set Menü, Öğle Yemeği Aktivite Alanında Set Menü
 • Çay, nescafe kahvaltı saatlerinde ücretsiz konsepte dahildir.
 • Tüm Ara Transferler (Otelden Aktivite Alanlarına)
 • Grup Liderliği Hizmeti
 • Profesyonel Rehber ve Eğitmenler Eşliğinde Aktivitelere Özel Eğitim
 • Tüm hafta boyunca ekibimiz tarafından çekilecek olan foto & videolar ücretsiz olarak hediye edilecektir. (Tüplü Dalış Fotoğraf & Video Çekimleri, Tekne Turunda Çekilen Grup Fotoğrafları, Jeep Safari Duraklama ve Ziyaret Noktalarında Çekilen Grup Fotoğrafları)
 • Kişiler yanında getirdikleri format edilmiş ve boş durumda olan 16 Gb flash bellek ile son gün ortak kullanıma açılan bilgisayarlardan self servis temin edebileceklerdir.(Ekibimiz tarafından yapılacak ve ücretsiz olarak hediye edilecek olan foto ve videolar orta düzey anlaşılır makineler ile yapılan standart çekimler olup Go Pro ve Dron benzeri özel çekimler değildir.)
 • 3.Şahıs Mali Mesuliyet Sigortası
 • Aktivite Risk Sigortası
DAHİL OLMAYANLAR
 • Ulaşım (Bulunduğunuz şehirden Kaş'taki otele ulaşım)
 • Öğle Yemeklerinde Alınan İçecekler
 • Gece Eğlence Mekânlarında Tüketilen Yiyecek veya İçecekler
 • Müze, Ören Giriş Yerleri Ücretleri
 • Jeep Safari Etkinliği Esnasında Kullanılacak Olan Su Tabancaları ve su balonları
ÖDEME SEÇENEKLERİ

Sistem üzerinden ister kredi kartı, ister havale ya da EFT yöntemi ile Kaş 3 Aktivite Tatil Paketi için 400 TL ödeyerek yapabileceğiniz rezervasyon yöntemidir. Ön ödeme yöntemi ile alışveriş yapılırken, ekstra eklenen ürünlerin tutarlarının da (ekstra aktivite, tek başına konaklama vb.) ön ödeme tutarı ile birlikte ödenmesi gerekmektedir.Kalan miktar otele girişte nakit olarak ödenir. Bu yöntem kişilere fiyat sabitleme ve borç öteleme olanağını sağlamaktadır. Ancak kalan miktar otelde kredi kartı ile ÖDENEMEZ ya da TAKSİTLENDİRİLEMEZ, nakit ödenir.

Sistem üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonda ödeme yöntemi olarak EFT/HAVALE seçeneğini seçtiyseniz, aşağıdaki banka hesaplarına İnternet Bankacılığını kullanarak ya da ATM ve BTM'lerden ödemenizi yapabilirsiniz. (Bankalar EFT/HAVALE işlemleri sırasında işlem ücreti kesintisi yapacağından ödeyeceğiniz miktardan 5-10 TL fazla yatırmanız faydalı olacaktır)Ödeme yöntemi olarak EFT/HAVALE seçilen rezervasyonlar, 2 iş günü içerisinde ödeme yapılmadığı takdirde sistem tarafından iptal edilir.

Ödeme Yapabileceğiniz Banka Hesaplarımız:

Banka Adı: GARANTİ BANKASI
Şube Kodu : 1124
Şube ismi : Fethiye Çarşı
Hesap No : 6298286
İBAN : TR20 0006 2001 1240 0006 2982 86
Hesap Türü : TL
Hesap Sahibi : DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ
Banka Adı: TÜRKİYE İŞ BANKASI
Şube Kodu : 3621
Şube ismi : Fethiye/Muğla
Hesap No : 1057104
İBAN : TR73 0006 4000 0013 6211 0571 04
Hesap Türü : TL
Hesap Sahibi :
DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ
Banka Adı: YAPI KREDİ BANKASI
Şube Kodu : 254
Şube ismi : FethiyeHesap No : 94691822
İBAN : TR79 0006 7010 0000 0094 6918 22
Hesap Türü : TL
Hesap Sahibi : DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ


Not:
 EFT ve HAVALE işlemleri sırasında açıklama kısmına rezervasyon sahibinin isim ve soy isim bilgileri, sistem tarafından size verilecek olan sipariş kodu ile birlikte yazılmalıdır.
Turizm Bakanlığı A Sınıfı Turizm Seyehat Acentası Yellow Tour Belge No:8513

BONUS, MAKSİMUM ve WORLD özellikli kartlar ile taksitli, diğer banka kartları ile tek çekim olarak web sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 3D Güvenlikli Ödeme Sistemi ile bankanızda kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gelen tek kullanımlık şifre ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Bunun için web sitemizde SSL GÜVENLİ ÖDEME e-ticaret alt yapısı mevcuttur. Tüm bilgileriniz şifrelenmekte olup biz de dahil hiç kimse ile paylaşılmamaktadır. Bu süreç direkt olarak siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Kadıköy'de bulunan Doğadayız Satış ve Bilgilendirme Ofisi'mize gelerek her türlü bilgiyi edinebilir, buradan da alışverişinizi nakit ya da kredi kartı ile tamamlayabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Bildirim süresi olan son 8 günlük süre aşılmamış ise, yazılı olarak bildirmek koşuluyla tarih değişikliği hakkınızı kullanabilirsiniz. Kontenjan olması durumunda, satın almış olduğunuz tarihteki fiyat farkları dikkate alınarak çıkan farkı ödeyerek tarih değişikliği yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi için İptal İade Koşulları'nı inceleyiniz.

Evet. Sitemizde bulunan fiyatlar, rezervasyonunuz doğrultusunda paylaşımlı odada kişi başı fiyatlardır.

Evet. Günlük işlerinizi yapmanıza engel bir sağlık durumunuz yok ise aktivitelerimizin tamamına rahatlıkla katılabilirsiniz.

Hayır. Aktivitelerimize katılabilmek için herhangi bir ön deneyim ya da sertifikaya gerek yoktur.

Belirlenen dönemlerde 15 günlük periyotlar halinde fiyatlar artmaktadır. Ancak buna rağmen şirket politikamız gereği herhangi bir dönemde oda doluluk oranları ani artış göstermişse, anlık fiyat değişimleri söz konusu olabilmektedir.

 • Tatil tarihi belli olmayanlar için tavsiyemiz, ön ödeme sistemi ile fiyatı sabitleyip, tatil tarihleri belli olduğunda organizasyonun bir defaya mahsus olarak verdiği tarih değişiklik hakkından yararlanılması yönündedir.
 • Rezervasyon yaptığınız andan itibaren 3 iş günü içerisinde sistemimiz tarafından otomatik olarak, belirttiğiniz e-posta adresinize siparişinizin durumuyla ilgili mail gelecektir. Ayrıca web sitemizde bulunan Rezervasyon Sorgulama Formu'ndan da bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bunun dışında her türlü sorularınız için mevcut iletişim araçlarını kullanarak bizlere ulaşabilir, her türlü konuda bilgi alabilirsiniz.
  Rezervasyon Destek: 05413368579 - 05413368599 - 05358895443

  Alışverişlerinizi,
  1- Kredi kartı ile online ödeme yöntemi ile internet sitemiz www.dogadayiz.net üzerinden 3D güvenli ödeme yöntemi ile doğrudan alışveriş yaparak,
  2- Ön ödeme yöntemi ile sipariş geçtikten sonra hesaplarımıza Kaş 3 Programı için 400 TL havale ya da EFT yaparak, kalan miktarı otelde nakit ödeyecek şekilde,
  3-Sipariş geçtikten sonra mevcut ücretin tamamını havale ya da EFT yöntemi ile banka hesaplarımıza yatırarak,
  4- Kadıköy’de bulunan ofisimize gelerek elden peşin, kredi kartı tek çekim ya da kredi kartına taksitli ödeme
  olmak üzere 4 farklı şekilde yapabilirsiniz.

  Hesaplarımıza Banka hesapları linkinden direkt ulaşabilirsiniz.

  İptal, iade şart ve koşulları geçerlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız!

  Aktiviteler için her gün otelden sabah erken saatlerde ayrılıp gün boyu dışarıda zaman geçireceğimiz için Doğadayız olarak anlaşmalı olduğumuz otellerde her şey dahil sistemde çalışmamayı tercih etmekteyiz. Buradaki asıl amaç, kişilere alamayacakları hizmetler için fazladan ücret ödetmeden ihtiyaçları çerçevesinde uygun fiyatlı tatil seçenekleri sunmaktır.

  Kaş bölgesindeki otellerin tamamı 2019 itibariyle oda+kahvaltı konseptine geçtiğinden akşam yemekleri bölgedeki anlaşmalı restorantta seçenekli set menü şeklinde veriliyor.

  YANIMDA NE GETİRMELİYİM?
  Tatile gelirken standart yanınızda bulundurmanız gerekenlerin yanı sıra;
 • Sırt Çantası
 • Su Geçirmez Telefon Kılıfı
 • Spor Ayakkabı
 • Deniz Ayakkabısı
 • 16 Gb Flash Bellek
 • bulundurmanız yararınıza olacaktır.