Katılımcı Yorumları - Doğadayız

Katılımcı Yorumları

Ne dediler ? Nasıl Eğlendiler ?
 • Doğadayız ailesiyle yapmış olduğum ilk tatilim olan kış sömestr tatilinden o kadar çok haz aldım, o kadar çok eğlendim ki gerek hocalarımız gerek gruptaki arkadaşlarımız gayet uyum içerisinde muhteşem bir tatil geçirdik. Doğadayız ailesine katılınca o sıcaklığın , güzel yüzlü ve şen şakrak eğlenceli günlerin tadına doyamıyorsunuz. O yüzden hayatınızda bir kere de olsa denemenizi tavsiye ediyorum. Zaten bir kere deneseniz daha bırakamayacaksınız. Başta doğadayız hocalarımız olan Mustafa-Merve ve Çağlar hocalarımıza çok çok teşekkür eder, Doğadayız aktivitelerine katılmak isteyenlerin düşünmeden hemen bu aile içerisinde olmalarını tavsiye ediyorum 🤩🤩🤩
  Özkan Kayaalp
 • Doğadayız  İkinci kez tatil yaptığım Doğadayız ailesinde başlangıçta Fethiye ekstrem'de tanışmıştık şimdi ise Sömestır tatil paketiyle Ürgüp’teyim  Doğayı ,sporu, eğlenmeyi seven herkesin hayatında en az bir kez( zaten bi kere geldiyseniz vazgeçemiyorsunuz  ) bu ailenin bir üyesi olması gerektiğini düşünüyorum. Kayak-Snowboard paketinde hocalarımız inanılmaz derecede ilgililer en az bir tanesinde iyi olduğunuzu görmeden sizi bırakmıyorlar  Güleryüzlü,ilgili ve bilgili grup liderleri de olayı mükemmelleştiriyor  Çağlar-Merve-Mustafa hoca herşeyin kusursuz geçmesi için sürekli bir çaba halindeydiler ve kusursuz da geçti bence  Kısacası gelin işte biz bayağı eğleniyoruz her dönem
  Gizem Balta
 • Bir tatil düşünün yaşarken öğrenmek , denerken keşfettiğiniz hayatınız boyunca unutamayacağınız anlara sahip olabileceğiniz çok iyi dostluklar kurup bunlarla bir ömür yaşayabileceğiniz. Yorulurken asıl kafanızın dinlendiğini sadece bedeninizdeki tatlı yorgunluğu düşünün.Sadece yaşayın sorgulamayın gündüz aktivite yapın gece de hayatı deneyimleyin emin olun ki hiç bu kadar mutlu olduğunuzu hissetmemişsinizdir.
  Tunç Burak Ünal
 • Fethiye ekstrem 2017 (16. dönem ) bu grup çok eğlendi bilginize !!! Ne kadar uzun süre araştırmış olsam da giderken benim de tereddütlerim vardı bu kadar iyi bir organizasyon beklemiyordum kesinlikle ve aktiviteler tamam ama hesaba katmadığım çok önemli bir detay varmış o da katılımcıdan eğitmenine kadar tanışabileceğim birbirinden özel insanlar... Grup liderimiz Remzi Ahmet Göncü 'nün hepimizle ayrı ayrı çocuğu gibi ilgilenmesinden mi bahsedeyim oteldeki personelin tamamının güler yüzünden mi aktivitelere ulaşımın 4 + 4 lük oluşundan mı ??? Aktivitelerin güzelliğini hiç fotoğraflara videolara yada kelimelere sığdıramam zaten. Söylenebilecek çok şey var ama bende o kadar yetenek yok :)  GİDİN VE SİZİN YERİNİZE HER ŞEYİ DÜŞÜNEN EKİBİN BİR PARÇASI OLUN !!!
  Merve Düner
 • Hayatınızda unutulmasını istemediğiniz bir tatil için herkes doğadayızı tercih edebilir çok sistemli bir o kadar da dakik ve eğlenceli ekip liderleriyle harika doğa aktivitesi yaptık asıl gerçek doğayız'da yaptığımız aktiviteleri kelimelere sığdırıp anlatmak çok zor MUHTEŞEMDİ böyle güzel insanlarla tatil yaptığım için çok mutluyum.
  Gaye Özel
 • Geçirdiğim en en keyifli tatildi, tüm ekibe her şey için çok teşekkür ederim :) ama orada enerjisiyle fark yaratan dünyalar tatlısı bir bayan(Dilek Hanım) var ona ayrıca teşekkür ederim, sevgilerrr :)
  Özge Uygun
 • Doğadayız Kapadokya tek kelimeyle muhteşemdi. Rehberimiz Çağlar Bey ve ekibine çok ama çok teşekkür ederiz.Umduğumuzdan çok daha güzel bir tatildi,şimdiden ikinci Kapadokya turunu düşünüyoruz  Not:Rehberimize 100 üzerinden 100 tam puan 
  Sibel Özdemir
 • Muhteşem bir tatildi. Hayatımda en çok keyif aldığım, doyasıya eğlendiğim, hiç pişman olmadığım, dolu dolu geçen 7 gündü. Biricik Liderimiz Dilek en büyük pay senin. Ayrıca Serhat Liderimize de teşekkür ederiz. İyi ki Doğadayız. sevgilerle Fatih diken.
  Fatih Diken
Doğadayız Katılımcı Yorumları
Whatsapp