Gunubirlik Kayak Snowboard Baslangic Egitimi - Dogadayiz

Günübirlik Kayak/Snowboard Başlangıç Eğitimi

Eciyes'in seviyelere bölünmüş pistlerinde eğitim almanın farkını hissedin.

Aktivite Özeti

 • Erciyes Kayak Merkezi
 • Konaklamasız
 • Öğle Yemeği + İçecek
 • Kayak/Snorboard Rehberliği
 • 2 Saat Grup Eğitimi
 • Dileyenlere +1 Saat Geliştirme

Snowboard Kayak

30_ocak
250

 • 2 Saat Grup Eğitimi

Eğitim günübirlik, konaklama olmadan yapılır. 4-6 kişilik grup eğitimi olarak alacağınız Snowboard ya da kayak başlangıç eğitimi 2 saat sürmektedir. Süreç boyunca eğitmenlerimiz gereken yeterlilikleri kazanmanız için size eşlik etmektedir. Başlangıç eğitimi sonunda tek başına bir başkasına ihtiyaç duymaksızın güvenli ve temel seviyede kayabilme düzeyine ulaşmanız hedeflenmektedir. Eğitim sonunda isteyen katılımcılar ekstra 1 saat daha tamamlama eğitimi alarak seviyelerini ve yeterliliklerini arttırabilirler.

Dahil Olanlar
 • İki saat grup eğitimi
 • Öğle yemeği ve içecek
  Dahil Olmayanlar
 • Kayak snowboard takımları günlük (50 TL tüm gün tam takım)
 • Teleferik Ücretleri (7 binişlik Öğrenci: 35 TL Tam: 45 TL)
 • Kayak pantolonu + ceketi (50 TL)
 • Gözlük, kask, eldiven benzeri (50 TL)
 • (Kişisel malzemelerinizi bir defa satın alarak uzun yıllar kullanmanız tavsiye edilir.)
 • Öğle yemekleri dışında kalan içecekler
 • Ödeme Seçenekleri

  Halk arasında bilinen kapora yöntemidir. Buna göre kişiler 150 TL sistem üzerinden ister kredi kartı ile isterlerse havale ya da EFT yöntemi ile öderler. Kalan miktarı otele girişte nakit olarak öderler. Bu yöntem Kişilere fiyat sabitleme ve borç öteleme olanağını sağlamaktadır. Ancak kalan Miktar otelde kredi kartı ile tekrar TAKSİTLENDİRİLEMEZ, nakit ödenir.

  İnternette alışverişten hoşlanmıyorum ya da sanal ortama güvenmiyorum, kredi kartı kullanmıyorum diyenler internet bankacılığı ile ya da herhangi bir ATM'den ödemek kaydı ile alışverişlerini tamamlayabilirler. ATM yada BTM'lerden küçük miktarlarda para kesintileri yapılacağı için 5-10 TL gibi fazla ödeme yapmakta fayda vardır.

  Ödeme Yapabileceğiniz Banka Hesaplarımız

  Banka Adı: GARANTİ BANKASI
  Şube Kodu : 1124
  Şube ismi : Fethiye Çarşı
  Hesap No : 6298286
  İBAN : TR20 0006 2001 1240 0006 2982 86
  Hesap Türü : TL
  Hesap Sahibi : DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ
  Banka Adı: TÜRKİYE İŞ BANKASI
  Şube Kodu : 3621
  Şube ismi : Fethiye/Muğla
  Hesap No : 1057104
  İBAN : TR73 0006 4000 0013 6211 0571 04
  Hesap Türü : TL
  Hesap Sahibi :
  DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ
  Banka Adı: YAPI KREDİ BANKASI
  Şube Kodu : 254
  Şube ismi : FethiyeHesap No : 94691822
  İBAN : TR79 0006 7010 0000 0094 6918 22
  Hesap Türü : TL
  Hesap Sahibi : DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ

  İstanbul Kadıköy’de bulunan şubemize gelerek nakit ödeme, ön ödeme ya da kredi kartlarına komisyon oranı dahilinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  İnternet bankacılığı kullananlar küçük miktarlar karşılığında eft yada havale yapabilirler. (2-4 TL) İnternet bankacılığı kullanmayan katılımcılarımız herhangi bir Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ya da İş Bankası ATM yada BTM’lerden küçük miktarlarda ödeyecekleri masraf ile (3-5 tl) havale yapabilirler.

  Not:
   Bankamatiklerden yapılacak eft ve havalelerde sitemizde yer alan doğadayız.net iletişim formu üzerinden yada telefon ile bilgilendirilme yapılması gerekmektedir. Ayrıntılar kısmına isminiz, soy isminiz, satın aldığınız paket ismi ve sistem tarafından size verilecek olan sipariş kodu yazılmalıdır.
  Turizm bakanlığı A sınıfı Turizm Seyahat Acentası YELLOW TOUR BELGE NO:8513

  BONUS, MAKSİMUM ve WORLD özellikli kartlar ile taksitli diğer banka kartları ile tek çekim olarak, web sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 3D Güvenlikli ödeme sistemi ile bankanızda kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gelen banka şifresi ile alışverişiniz güvenle yapabilirsiniz. Bunun için web sitemizde SSL GÜVENLİ ÖDEME e-ticaret alt yapısı mevcuttur. Tüm bilgileriniz şifrelenmekte, biz de dahil hiç kimse ile paylaşılmamaktadı. Bu süreç direkt olarak siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

  Kadıköy'de bulunan Doğadayız Satış ve Bilgilendirme Ofisimize gelerek her türlü bilgiyi edinebilir. Buradan da alışverişinizi nakit ya da kredi kartı ile tamamlayabilirsiniz.

  Fiyat Tarih Tablosu
  Sıkça Sorulan Sorular

  Erciyes kayak tesisi dünya standartlarında bir tesis olup yapılan yatırımlar ile yüksek standartlara sahip bir konuma getirilmiştir.
  Tam kapalı sırt ve kalça ısıtmalı teleferik sistemleri, güvenlikli seviyelere göre bölünmüş pistler, ekonomik restoranlar ve yeme içme imkanı, ekonomik teleferik ve ekipman imkanı pistlerin gerekli hallerde ekstra karlama makineleri ile desteklenebilmesi, gerekli hallerde arama kurtarma ve ilk yardım ekiplerinin sayıca fazlalığı ve üstünlüğü en önemlisi bütün büyük şehirlerde hava yolu imkanı ile 1 saat 15 dakikada Kayseri’ye ulaşılabilmesi, bölgeye yakın olan Kapadokya bölgesinin turizm altyapısı ve benzeri durumlardan dolayı Erciyes misafirlerine güzel ve ekonomik bir tatil imkanı sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz :) https://dogadayiz.net/erciyeste-kayak-snowboard-ogrenmenin-avantajlari/

  Kayak Snowboard temel eğitim programı ve tecrübe paketleri 2 gece 2 gün sürmektedir. Sadece yılbaşı programı 3 gece 4 gündür. Kayak/Snowboard başlangıç eğitimi ise günübirlik verilen bir hizmettir.

  Programda her iki katılımcıya bir oda verilir. Tek gelen katılımcılar kendisi gibi tek gelen bir başka hemcinsi katılımcı ile aynı odada konaklatılır. Tek başına konaklama talep eden kişiler yalnız konaklama farkı için günlük 75 TL ekstra ödeme yaparlar.

  Konaklama oteli Ürgüp Taşsaray Oteldir.

  http://www.hoteltassaray.com

  • Kayak snowboard faaliyeti süresince kullanılacak olan teleferik ve ekipmanlar ekstradır. Eğitim alacak kursiyerlerimiz 7 binişlik kart ile günlük 35-45 TL civarında harcama yaparlar.Ancak fiyatlar Türkiye'nin diğer kayak pistlerindeki uygulamalara göre çok daha ekonomiktir.
  • Tüm gün kayak ya da snowboard takımı için 50 TL
  • Pantolon, ceket 50 TL gözlük, eldiven, kask toplamda 50 TL dolayında kiralanabilmektedir. Ancak  maliyet açısından bu tarz kişisel malzemelerin bir defa satın alınıp uzun yıllar kullanılmasını tavsiye ederiz. Doğadayız ekibi, kişileri birlikte hareket edecek şekilde organize ederek bu harcamaları paylaşmalarını ve harcamalarını en asgari düzeye indirmeleri konusunda gerekli rehberliği yapmaktadır.

   Hangi malzemeyi satın alabileceğiniz ile ilgili destek için ekibimizden danışmanlık alabilirsiniz.

  Gündelik hayatınızdaki işleri yapmaya engel teşkil edecek türden engeliniz yok ise, aşırı kilo gibi sağlık engeliniz yok ise kolayca yapabilirsiniz. Eğitmenlerimiz herkesin temel düzeyde yeterliliğe ulaşması için gerekirse birebir yardımcı olmaktadırlar.

  Otel kayak tesislerine 1 saat uzaklıktadır. Ancak bu mesafe çok anlaşılır bir mesafedir zira örnek verecek olursak İstanbul'a en yakın kayak tesisi Kartepe iken karşıdan hareket eden birisi trafik şartlarının da elverişli olduğunu varsayarak en erken 2 saat 30 dakika da ulaşabilmekte iken Kapadokya Taşsaray Otelden hareket eden araçlarımız sadece 1 saat'de Erciyes Kayak Tesislerine ulaşabilmektedir.

  Dünyanın birçok kayak tesisinde herhangi birinden yardım almadan, temel düzeyde tek başınıza kayabilecek seviyeye ulaşırsınız.

  Geçtiğimiz yıllarda Doğadayız katılımcısı olarak herhangi bir Doğadayız ürününü satın alan kimseler verilen indirim miktarını bakiyelerine yansıtabilirler.

  Eğitimler grup eğitimi olarak başlayıp kişilerin öğrenme seviyelerine göre daha küçük gruplara indirgenir ve en son kişi temel düzeye gelene kadar eğitimler ısrarla verilir.

  Hava muhalefeti durumunda Kapadokya bölgesinde bölge gezisi düzenelenerek gün değerlendirilir. Bu durumdan dolayı ekstra ücret talep edilmeyeceği gibi iade de yapılmaz. Tüm grup günümüzü kaldığı yerden değerlendirmeye devam ederiz.

  14 yaş ila 55 yaş arası herkes bu eğitime katılabilir.

  14 yaş altı için grup eğitiminden ziyade bireysel eğitim verilmesi daha uygundur. Ebeveyn - Çocuk eğitimleri için ayrıca bilgi alınız.

  0-6 yaş arası ebeveyn ile aynı odada konaklama şeklinde ücretsizdir. 6-12 yaş arası refakat eden çocuklar için %50 indirim uygulanır. Eğitimi kapsamaz. Çocukları için eğitim almak isteyenler alışveriş aşamasında bu seçeneği işaretleyerek paketlerine ekleme yapabilirler.

  Herhangi bir nedenle iptal ve iadelerde kişiler geçerli olan iptal nedenini belgeli ve yazılı olarak acenteye bildirmek durumundadır. (Kendisinin ya da 1.derece akrabasının başına gelebilecek ölüm, yaralanma, kaza, aktivite ve tatili icra edemeyeceğine dair sağlık durumları hamilelik ve benzeri, kişilerin eğitim hayatını etkileyen sınav tarih değişiklikleri ve benzeri durumlarda aktivite tarihine son 7 güne kadar zamanda iptal taleplerinde %100 iade yapılır. İade talebi şart ve koşullara göre kabul edildikten itibaren 7 iş günü içerisinde ödemeyi yapan kişi hesabına iadesi yapılır. (Tüm bu istekler yazılı olarak rezervasyon yapan kişi tarafından bildirilmelidir.) İptal durumunda kişiler isterlerse tarih değişikliği, devir ve içeride saklı tutma hakkını da kullanabilir.

  Satın almış olduğunuz tatil paketini sizin şartlarınıza uygun bir başka kişiye devredebilirsiniz. (Değişiklikler rezervasyon yapan kişi tarafından yazılı olarak bildirilmelidir.) Son 7 gün bildirim süresinin aşılmamış olması gerekmektedir. *Bir Başkasına Devir Hakkı Sadece 1 Kez Uygulanır.

  Satın almış olduğunuz tatil paketinize istinaden yapmış olduğunuz ödeme bedelini 2018 yılı içerisinde düzenlenecek olan 2018 Doğadayız Doğa Sporları Kamp Organizasyonu'nda kullanabilirsiniz. (Rezervasyon yapan kişi değişikliği yazılı olarak mail yoluyla bildirmelidir.) Ya da Doğadayız Doğa Sporları Organizasyonu'nun düzenlemiş olduğu bir başka aktiviteye katılarak kullanabilirsiniz. Bildirim süresi son 7 gün aşmadan yazılı olarak bildirmek gerekmektedir.

  Satın almış olduğunuz tatil paketinizin tarihinde değişiklik yapabilirsiniz. Kişinin tarih değişikliği yapması durumunda değişiklik yapılan iki dönem arasındaki fiyat farkı kişinin rezervasyon yapmış olduğu tarihteki fiyatlar baz alınarak yapılır. Eğer değişiklik yapılmak istenen tarihte kontenjan dolmuş ise Doğadayız ekibi boş olan kontenjanlar hakkında kişileri bilgilendireceklerdir. (Tüm bu istekler rezervasyon yapan kişi tarafından yazılı olarak “e-posta yoluyla” bildirilmelidir.) *Tarih Değişiklik Hakkı Sadece 1 Kez Uygulanır. Son 7 gün bildirim süresinin aşılmamış olması gerekmektedir.

  Satın Almak için fotoğrafın üzerine tıklayınız.

  Satın Almak için aşağıdan seçim yapınız.

  Ödeme Mobil