Nasıl Alışveriş Yapabilirim ?

Yenilenen web sitemizle sizlere daha hızlı, daha güvenli ve kolay alışveriş yapabilirsiniz.
Dilerseniz sizler için hazırladığımız videomuzu izleyebilir veya sayfa altında bulunan görselleri inceleyebilirsiniz.

1- Satın almak istediğiniz ürününe tıklayın, aktivite tatil programlarında haftalık dönemler ayrı ayrı ürün halindedir tatilinizi yapmak istediğiniz tarihi seçmeniz yeterlidir. Snowboard – Kayak paketleri ve Melen Çayı Rafting aktivitesinde ürünü aldıktan sonra karşınıza çıkan panelde tarih seçiminizi yapabilirsiniz.

1

2- Tıkladığınız ürünün detay sayfasında ürünü sepete eklemeden önce dilerseniz erken konaklama, ek aktivite gibi ürünün bizlere sunduğu ek hizmetleri de sepetinize ekleyebilirsiniz.

3- Sepetinize hizmeti ekledikten sonra ödeme ekranı sayfasına tıklayınız.

2

4- Aktif olarak kullandığınız mail adresinizi ve diğer bilgilerinizi girin,
5- Doğadayız’ın sizlere sunduğu ürün için geçerli bir kupon kodunuz varsa bu alanda ekleyip indirimli satın alabilirsiniz. (Ayrıntılı bilgi için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz)
6- Ödeme türünüzü belirtin;

  • Havale veya Kadıköy ofisten ödeme (Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra 3 iş günü içinde ödemenizi yapmanız gerekmektedir aksi halde ön rezervasyonunuz iptal olur.)
  • İş bankası, Yapı kredi ve Garanti bankası seçenekleri ile kartınıza göre seçim yapın Geri tuşunun hemen üstünde belirecek Taksit paneli ile bu aşamada talep ettiğiniz taksit sayısını belirtin.
  • Ön ödeme yapmak istiyorum seçeneği (aktivite tatil programları için 300₺) ile ön ödemenizi gerçekleştirebilir geri kalan meblayı tatil zamanı otele giriş yaptığınızda NAKİT OLARAK ödeme yapabilirsiniz.
  • İlgili seçiminizi yaptıktan sonra Sipariş butonuna tıklayın ve ödemenizi gerçekleştirin. Ödeme onaylandıktan sonra sayfayı kapatmayın sizleri ürününüz ile ilgili yönlendirecek özel form sayfası açılacaktır.

38- Sayfa üzerinde açılan ürüne özel formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız zorunludur aksi halde rezervasyonunuz iptal olabilir. Buradaki bilgiler tatil zamanında aktiviteler öncesindeki hazırlıkları, otel bilgi, oda tipi yatak tipi gibi tüm konaklama bilgilerini içerir.

4

Tebrikler! İlgili ödemeyi talep ettiğiniz şekilde yapıp, bu bilgileri de tamamladıktan sonra rezervasyonu başarıyla tamamlamış olursunuz.

Rezervasyon aşamasında hâlâ problem yaşıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

0 (216) 336 85 98    [email protected]