Şikayet & Öneri

Siz fikirlerinizi söyleyin biz yapalım.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için şikayet, öneri, görüş ve hayallerinizi bizimle paylaşın ki bu sayede bir başka doğa gününde hep birlikte daha iyi de buluşalım 🙂

  Şikayet, Öneri ve Görüşlerinizin İşleme Alınma ve Değerlendirme Süreçleri:

  1. Doğadayız Aktivite Tatili Misafir İlişkileri Yönetimi’ne bildirilen her türlü geri bildirim için hızlı bir şekilde bir kayıt oluşturulur ve bu kayıt numarası sizinle e-mail yoluyla paylaşılır.
  2. Sizlerden gelen geri bildirimler müşteri temsilcimize ulaştıktan sonra sistemsel veriler incelenerek gerekli tespitler yapılır.
  3. Yürütülen araştırma esnasında geri bildiriminiz ile ilgili tüm departmanlarımızdan ve hizmet sağlayıcılarımızdan gerekli bilgiler toplanır.
  4. Araştırmamız neticelendirildiğinde, tarafınıza geri bildiriminizde yer alan irtibat adresiniz üzerinden e-posta veya telefon yolu ile bilgilendirme yapılır.

  Doğadayız Doğa Sporları Tur Ltd. Şti. tüm geri bildirimlerinize 8 iş günü içerisinde geri dönüş yapabilmeyi hedeflemektedir.

  Araştırma süreci nedeniyle geri bildiriminizin bu süre zarfında çözümlenemeyeceğinin tespit edildiği durumlarda, size araştırmanın devam ettiğine dair bilgilendirme yapılacaktır.

  Geri bildiriminiz işlemde olduğu süre içerisinde, süreç ile ilgili her türlü bilgiyi 7/24 [email protected] adresinden mail yoluyla ya da +90 535 889 54 43 numaralı telefondan Misafir İlişkileri Yönetim Birimi Müşteri Temsilci’mizden edinebilirsiniz.

  Sürekli iyileştirme hedeflerimize katkı sağlamak için geri bildirimleriniz düzenli bir şekilde raporlanmakta ve ilgili hizmet sağlayıcı departman yöneticilerimiz ve üst birimlerimiz ile paylaşılmaktadır.

  Bir doğa gününde daha iyi de buluşabilmek dileğiyle…