Sık Sorulan Sorular

Tarih değişikliği yapabiliyor muyum?
Fiyatlar kişi başı mıdır?
Evet. Sitemizde bulunan fiyatlar, rezervasyonunuz doğrultusunda paylaşımlı odada kişi başı fiyatlardır.
Herkes tüm aktiviteleri yapabilir mi?
Evet. Günlük işlerinizi yapmanıza engel bir sağlık durumunuz yok ise aktivitelerimizin tamamına rahatlıkla katılabilirsiniz.
Aktivitelere katılım için herhangi bir ön deneyim ya da sertifikaya ihtiyacım var mı?
Hayır. Aktivitelerimize katılabilmek için herhangi bir ön deneyim ya da sertifikaya gerek yoktur. Sadece eğitim paketlerimize katılabilmek için bazı ön şart ve deneyimlere ihtiyacınız vardır.
Erken Rezervasyon dönemi ne zaman biter?
Belirlenen dönemlerde 15 günlük periyotlar halinde fiyatlar artmaktadır. Ancak buna rağmen şirket politikamız gereği herhangi bir dönemde oda doluluk oranları ani artış göstermişse, anlık fiyat değişimleri söz konusu olabilmektedir.  
  • Tatil tarihi belli olmayanlar için tavsiyemiz, ön ödeme sistemi ile fiyatı sabitleyip, tatil tarihleri belli olduğunda organizasyonun bir defaya mahsus olarak verdiği tarih değişiklik hakkından yararlanılması yönündedir.
 
Rezervasyonumun yapıldığını nasıl anlarım?
Belirlenen dönemlerde 15 günlük periyotlar halinde fiyatlar artmaktadır. Ancak buna rağmen şirket politikamız gereği herhangi bir dönemde oda doluluk oranları ani artış göstermişse, anlık fiyat değişimleri söz konusu olabilmektedir. Rezervasyon yaptığınız andan itibaren 3 iş günü içerisinde sistemimiz tarafından otomatik olarak, belirttiğiniz e-posta adresinize siparişinizin durumuyla ilgili mail gelecektir. Ayrıca web sitemizde bulunan Rezervasyon Sorgulama Formu’ndan da bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bunun dışında her türlü sorularınız için mevcut iletişim araçlarını kullanarak bizlere ulaşabilir, her türlü konuda bilgi alabilirsiniz. Rezervasyon Destek: 05413368579 – 05413368599
  • Tatil tarihi belli olmayanlar için tavsiyemiz, ön ödeme sistemi ile fiyatı sabitleyip, tatil tarihleri belli olduğunda organizasyonun bir defaya mahsus olarak verdiği tarih değişiklik hakkından yararlanılması yönündedir.
 
Alışverişimi nasıl yapabilirim ?
Alışverişlerinizi, 1- Kredi kartı ile online ödeme yöntemi ile internet sitemiz www.dogadayiz.net üzerinden 3D güvenli ödeme yöntemi ile doğrudan alışveriş yaparak, 2- Ön ödeme yöntemi ile sipariş geçtikten sonra hesaplarımıza 3 gece 4 günlük programlar için 200 TL, 6 gece 7 günlük programlar için 400 TL, dalış eğitim programları için 200 TL havale ya da EFT yaparak, kalan miktarı otelde nakit ödeyecek şekilde, 3-Sipariş geçtikten sonra mevcut ücretin tamamını havale ya da EFT yöntemi ile banka hesaplarımıza yatırarak, 4- Kadıköy’de bulunan ofisimize gelerek elden peşin, kredi kartı tek çekim ya da kredi kartına taksitli ödeme olmak üzere 4 farklı şekilde yapabilirsiniz.
Banka hesaplarınıza nasıl ulaşabilirim?
Hesaplarımıza Banka hesapları linkinden direkt ulaşabilirsiniz.
Siparişimi iptal edersem para iadesi alabilir miyim?
İptal, iade şart ve koşulları geçerlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız!
Doğadayız Otel Konseptlerinde neden herşey dahil değil?
Aktiviteler için her gün otelden sabah erken saatlerde ayrılıp gün boyu dışarıda zaman geçireceğimiz için Doğadayız olarak anlaşmalı olduğumuz otellerde her şey dahil sistemde çalışmamayı tercih etmekteyiz. Buradaki asıl amaç, kişilere alamayacakları hizmetler için fazladan ücret ödetmeden ihtiyaçları çerçevesinde uygun fiyatlı tatil seçenekleri sunmaktır.
Covid-19 İle mücadele kapsamında aldığınız önlemler nelerdir?
Bütün dünyanın mücadele ettiği Covid-19 salgını ile ilgili elbette bizler de Doğadayız Aktivite Tatil organizasyonu olarak üzerimize düşen tedbirleri alarak hem kendimizin sağlığını hem de toplum sağlığını fazlasıyla önemsiyoruz. Normalleşme adımları attığımız şu günlerde yaz tatilimizi güvenli ve tedbiri elden bırakmadan geçirmek için aldığımız önlemler için tıklayınız.
Whatsapp