BİZ KİMİZ? - Doğadayız

BİZ KİMİZ?

Doğadayız Aktivite Tatili ile Doğadaki Rengini Keşfet!

Tatil anlayışınızı değiştirecek Doğadayız Aktivite Tatil Organizasyon’u, tatilde “Ye+İç+Yat” konseptini terk etmenizi sağlayarak sizi her güne yeni bir aktivite ile uyandığınız, günü gece eğlenceleri ile tamamladığınız “Gündüz Aktivite, Gece Eğlence” konseptine davet ediyor!

Fethiye, Kaş, Marmaris ve Kapadokya lokasyonlarında hizmet veren Doğadayız Ailesi’nde farklı aktivitelerden oluşan paketleri 12 ay boyunca istediğin süreyle bulabilirsin!

•“Hepsinden biraz olsun dersen” 6 Gece 7 Günlük ya da 3 Gece 4 Günlük hiçbir ön deneyimin aranmadığı ve birçok aktivitenin (Tüplü Dalış, Rüzgar Sörfü, Rafting, Yamaç Paraşütü, Jeep Safari, Kanyoning, Tekne Turu ve daha fazlası) yer aldığı paketlere katıl!

•“Bu yaz hem öğrenelim hem eğlenelim” dersen Dalış eğitimlerimize katılarak hem sualtı dünyasının kapılarını arala hem de güneşin tadını çıkar!

•“Bu yaz özgürlüğe yelken açmak istiyorum!” dersen Wind Surf ya da Kite Surf Eğitimlerimize katıl!

•“Kış Sporlarına Merhaba!” demek istersen bir haftasonunu ayırarak Kapadokya’nın mistik havasında konaklayarak Snowboard ya da Kayak Eğitimini tamamla!

•“Şehir hayatına biraz mola verelim!” dersen ekonomik, İstanbul ulaşımlı, günübirlik aksiyon dolu Rafting turuna katıl!

Kısaca her bütçeye uygun aktivite tatilin dogadayiz.net’te!

Bizi daha yakından tanımak için dogadayiz.net adresini ziyaret edebilir İstanbul/Kadıköy ofisimizde kahvemizi içmeye uğrayabilirsin, bir doğa gününde görüşmek dileğiyle..

0850 346 8599