BİZ KİMİZ? - Doğadayız

Doğadayız Aktivite Tatili ile Doğadaki Rengini Keşfet!

“Gündüz Aktivite, Gece Eğlence” konsepti ile Dalış, Rüzgar Sörfü, Rafting, Yamaç Paraşütü, Kanyoning vb. ekstrem aktiviteler ile dolu tatilin dogadayiz.net ‘ te!

Turizme farklı bir bakış açısı kazandıran Doğadayız Aktivite Tatil Organizasyonu, bir ekstrem doğa sporları yaz tatili eğlence organizasyonudur. Fethiye, Kaş, Marmaris lokasyonlarında farklı ekstrem aktiviteler ile (Dalış, Rüzgar Sörfü, Rafting, Yamaç Paraşütü, Kanyoning, Tekne Turu vb.) Aktivite Turizm’ini insanlara anlatmaya, aktarmaya ve yaşatmaya başlamıştır.

Her güne yeni bir aktivite ile uyandığınız, günü gece eğlenceleri ile tamamladığınız “Gündüz Aktivite, Gece Eğlence” konsepti ile geleneksel “Ye+İç+Yat” turizm konseptini terk ederek her geçen gün hızla büyüyen bir organizasyon haline gelmiştir.

Aktivitelerimize katılabilmek için hiçbir ön deneyim ve şart aranmamaktadır. Üstelik yüzme bilmenize de gerek yok!

Organizasyonda görev alan tüm organizatörler ve rehberler; doğa sporları mutfağında yetişmiş, alanında uzman, beden eğitimi ve spor akademilerinin ilgili bölümlerinden mezun, ulusal ve uluslararası eğitim belgelerini tamamlamış profesyonellerden oluşmaktadır.

Bizi daha yakından tanımak için dogadayiz.net adresini ziyaret edebilir,
İstanbul/Kadıköy ofisimizde kahvemizi içmeye uğrayabilirsin, bir doğa gününde görüşmek dileğiyle…