PADI BANNER 1
Fethiye Padi Eğitimleri

PADI Dünyasını Keşfet!

E-öğrenme sistemi
Uluslararası kabul görmüş sertifikasyon
Dijital bröve
Dijital dalış kayıt sistemi
PADI uzman eğitmen kadrosu
Paketleri İnceleTüm Dalış Eğitimi Sistemlerine Göz At
PADI

PADI Nedir?

PADI, “Professional Association of Diving Instructors”ın (Profesyonel Dalış Eğitmenleri Birliği) kısaltmasıdır. PADI, dünyanın en büyük ve en tanınmış dalış eğitim kuruluşlarından biridir. 1966 yılında Ralph Erickson, John Cronin ve daha sonra birlikte çalışacakları Ron Batemen tarafından kurulmuştur.

PADI, amatörlerden profesyonellere kadar geniş bir yelpazede dalış eğitimi sunar. Eğitim programları, başlangıç seviyesinden (Open Water Diver) ileri seviyelere (Advanced Open Water Diver, Rescue Diver, Divemaster, Instructor) kadar çeşitli kurslar içerir. PADI kursları genellikle dünya genelinde birçok dalış merkezinde ve tatil beldesinde sunulur. Kursiyerlere güvenli ve keyifli bir dalış deneyimi yaşatmayı amaçlar.

PADI Eğitim Paketleri

Şimdi dünyanın en çok tercih edilen tüplü dalış eğitim doktrinlerinden biri olan PADI ile su altını keşfetmenin tam zamanı. Deneyimin var mı? O zaman daha derinlere inmenin tam zamanı! Doğadayız aktivite tatilleri ve eğitim paketleri ile hayalini kurduğunuz macera dolu anlar yaşamaya hazır olun!

FETHIYE PADI OPEN WATER TÜPLÜ DALIŞ EĞITIM PAKETI
Fethiye Padi Open Water Tüplü Dalış Eğitim Paketi

3 Gece 4 Gün
(Başlangıç Seviyesi)

FETHIYE PADI ADVANCED OPEN WATER TÜPLÜ DALIŞ EĞITIMI
Fethiye Padi Advanced Open Water Tüplü Dalış Eğitimi

3 Gece 4 Gün
(İleri Seviye)

Fethiye Diving Center

Diğer Eğitim Sistemleri

Dünyanın neredeyse tüm dalış noktalarında güvenle ve sorunsuzca dalış gerçekleştirebileceğiniz diğer eğitim sistemlerini inceleyin.

Whatsapp