Marmaris Ekstrem Aktivite Tatil Paketi 6 Gece 7 Gün - Doğadayız

MARMARİS EKSTREM AKTİVİTE TATİL PAKETİ

Marmaris'te Macera ve Eğlence ile Dolu 7 Gün!

Marmaris aktivite paketlerimiz henüz satışa açılmamıştır. Satışa açıldığında anında haberdar olabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Tatil Özeti

 • 6 Gece 7 Gün Konaklama
 • Sabah-Öğle-Akşam Yemek
 • Gökova Tekne Turu
 • Turgutlu Şelalesi Jeep Safari
 • Atlı Orman Gezisi+Akyaka
 • Tüplü Dalış
 • Dalaman Çayı Rafting
 • Gece Eğlenceleri
marmarisküçük1
2020

 • Erken Rezervasyon Fırsatları için bekleyiniz

SERBEST ZAMAN / TANIŞMA

İlk gün, katılımcılarımız 14.00 itibariyle otele giriş yapabilirler. Otelde serbest zaman geçirip dinlenebileceğiniz bir gündür. Otelde sizi karşılayacak olan grup lideriniz ve diğer grup arkadaşlarınızla tanışıp kaynaşabilir, otelin imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Akşam Faaliyetimiz: Akşam yemeğinden sonra 21.30 civarında tanışma sohbet ve rehberlerimiz eşliğinde bilgilendirme toplantısı

Aktivite günleri ve saatleri temsilidir, hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

GÖKOVA TEKNE TURU

Yeşil ile mavinin kucaklaştığı, doğasıyla herkesi büyüleyen Marmaris'in manzarasını doyasıya izleyebileceğiniz, serin sularında yüzüp teknede bol bol güneşleneceğiniz, müzikler eşliğinde geçireceğiniz tam bir doğa günüdür.
Tüm günlük bir aktivitedir.

BONUS: Fotoğraflar hediyemizdir.

Akşam Faaliyetimiz:Eğlence hayatıyla meşhur Marmaris Barlar sokağı'ndaki bir club'ta sınırsız eğlence :)

Aktivite günleri ve saatleri temsilidir, hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

TURGUTLU ŞELALESİ JEEP SAFARİ

Çocukluğunuza geri dönüp tüm gün birbirinizi ıslattığınız, Marmaris'in uğrak yerlerini keşfettiğiniz dolu dolu ve oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Uğrak noktalardan birisi olan Turgutlu Şelalesi Marmaris'in en can alıcı noktalarından biri olan ve Marmaris'in kalabalığından izole olup, kendinizi bambaşka bir dünyada hissedebileceğiniz bir yerdir. Toplam 5 şelaleden oluşan Turgutlu Şelalesi, Marmaris'in saklı kalmış doğal güzelliklerinden en görülmeye değer olanlarındandır.
Tüm günlük bir ativitedir..

BONUS: Fotoğraflar hediyemizdir.

Aktivite günleri ve saatleri temsilidir, hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

ATLI ORMAN GEZİSİ + AQUA PARK + AKYAKA TURU

Marmaris'in yemyeşil doğasını bugün de atların üzerinde keşfediyoruz. Tertemiz havayı soluyarak yaptığımız turun sonunda servislere binip 20 dakikalık bir yolculuk yaptıktan sonra Aqua Park'a ulaşıyoruz. Burada yaklaşık 1 saatlik yüzme, dinlenme ve eğlence molası veriyoruz. Günün son ve en keyifli rotası ise son yıllarda popülerliği oldukça artan ve güzelliğinden hiçbir şey eksilmeyen Akyaka: Sakardağı eteklerinden başlayıp Gökova körfezinine kadar inmekte olan ve bu nedenle bir tarafı yemyeşil cam ormanları ile bir diğer tarafı ise masmavi Ege denizi ile kaplı bir Ege Kasabasıdır. Günün son durağı olarak da Akyaka'da bulunan Azmak Nehri'ni ziyaret ediyor ve buz gibi suyunda ayaklarımıza çöken yorgunluğu atıyoruz.
Tüm günlük bir ativitedir..

BONUS: Fotoğraflar hediyemizdir.

Aktivite günleri ve saatleri temsilidir, hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

TÜPLÜ DALIŞ & DISCOVERY

Hülyaya dalma deryaya dal! Su altı dünyasının gizemli ve huzurlu atmosferini keşfedin. Huzur ve sessizliğin senfonisi; Derin Mavi… Marmaris'in mükemmel koylarından birinde müthiş geçen bir doğa günü.
Tüm günlük bir aktivitedir.

BONUS: Fotoğraflar hediyemizdir.

Akşam Faaliyetimiz:Eğlence hayatıyla meşhur Marmaris Barlar sokağı'ndaki bir club'ta sınırsız eğlence :)

Aktivite günleri ve saatleri temsilidir, hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir

DALAMAN ÇAYI RAFTİNG R-3

İşimiz dalga geçmek. Dalaman Kanyonu arasında derin vadi boyunca akan gerçek bir adrenalin günü... Doğanın tam kalbine, Sandras Dağı'nın zirvelerine ulaşıp, dağ köylerini aşıyoruz. Bazen doğal jakuzilerde yüzüp bazen azgın çavlanlarda kürek çekiyoruz. Kaynak sularının tadına bakıp, yüksek kayalardan suya atlıyoruz. Bu aktiviteye katılmak için herhangi bir ön deneyim yada tecrübeye gerek yoktur. Yüzme bilmiyor olmanız da aktiviteyi yapmanıza engel değildir. Tüm aktiviteler boyunca alanında uzman Dünya Rafting Federasyonu kokartlı rafting rehberlerimiz size eşlik ediyor.
Tüm günlük bir aktivitedir.

BONUS: Fotoğraflar hediyemizdir.

Akşam Faaliyetimiz: Foto&Video paylaşımı ve veda sohbetleri.

Aktivite günleri ve saatleri temsilidir, hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir

OTELDEN AYRILIŞ, VEDA

Çok güzel geçen bir haftanın sonuna geldik. Odadan çıkış saati 11.00 olup, dileyen katılımcılarımız havuz, bar gibi otelin ortak kullanım alanlarında vakit geçirebilirler.

TARİHLER VE FİYATLAR İÇİN TIKLAYINIZ
2020 Erken Rezervasyon dönemi için bekleyiniz! :)
OTEL - KONAKLAMA BİLGİLERİ

Marmaris Ekstrem Katılımcılarımız Karen Hotel'de konaklatılır.
Marmaris Karen Hotel, Marmaris'in kalbinde mükemmel bir lokasyonda yer alan 3 yıldızlı bir oteldir. Yakın zamanda yenilenmiş olan tesis, 1992 yılından bu yana hizmet veren bir aile işletmesidir. Dalaman Havalimanı'na bir saat uzaklıkta bulunan Karen Otel, şehir merkezinden 3 km. uzaklıktaki Dergah Mevkii'nde'dir.
Bulunduğu mevkii Marmaris plajına 150m. kadar yakın bir mesafede olmakla birlikte, alışveriş ve yeme içme olanaklarının da tam ortasındadır.
Karen Hotel Galeri için tıklayınız..
Karen Hotel Navigasyon Bilgisi için tıklayınız.

Yarım pansiyon plus
• Açık Büfe Kahvaltı (07.45 - 09.00)
• Açık Büfe Akşam Yemeği (19.30 - 21.30)
• Öğle yemekleri Set Menü (12.00 - 13.30)
• Limitli soft içecekler, çay ve kahve (Sabah ve Akşam yemeklerinde)
• Ortak kullanımlı su sebili yemek saatlerinde ücretsiz konsepte dahildir.
• Taze sıkılmış meyve suları, türk kahvesi, filtre kahve çeşitleri, enerji içecekleri ve meyveli maden suyu çeşitleri ekstra ücrete tabiidir.

Odalar ve Misafir Dağıtımı
Fiyatlar iki, üç kişilik standart odada ve dört kişilik (1+1) odada tek kişi fiyatıdır.
• Eşi ve partneri ile gelenler 2 kişilik odalarda,
• Arkadaş grubu olarak gelenler rezervasyon esnasında belirttikleri kişi sayısı doğrultusunda 2, 3 kişilik odalarda veya 4 kişilik odada konaklatılır.
• Yalnız gelerek eşleştirilecek misafirlerimiz kendisi gibi yalnız gelen hemcinsleri misafirlerimiz ile eşleştirilerek, satın aldıkları tarihteki otel müsaitlik durumuna bağlı olarak 2, 3 kişilik standart odalarımızda ya da 3 veya 4 kişi olarak (1+1) odada konaklatılır.
Otelimizde bulunan odaların seçimi söz konusu değildir.
Organizasyon oda dağıtımı ve odalara yerleştirme hakkını kendisinde saklı tutar.

Karen Hotel
Siteler Mh. 209.Sok No:5 48700 Marmaris/Muğla
Havayolu ile gelecek misafirlerimiz
Dalaman Havalimanını tercih etmelidir. Alana indikten sonra Havaş ve Muttaş servisler ile Marmaris terminale gelindikten sonra (40 km - 1 saat) terminal ön caddesinden Dergah Mevkii dolmuşlarına binerek kolayca Karen Hotel'e ulaşabilirler.(15-20 DAKİKA)

Havaş Dalaman havalimanı Marmaris Servis saatleri için tıklayınız..

Muttaş Dalaman havalimanı Marmaris Servis saatleri için tıklayınız..

Otobüs ile gelen katılımcılarımız direkt olarak Marmaris Otobüs Terminali'ne, oradan da ön caddeden her 5 dakikada bir hareket eden Dergah Mevkii dolmuşları ile kolayca Karen Hotel'e ulaşabilirler. (15-20 dakika)

DAHİL OLANLAR
 • Gökova Tekne Turu + Turgutlu Şelalesi + Jeep Safari + Atlı Orman Gezisi + Akyaka-Azmak Turu + Tüplü Dalış + Dalaman Çayı Raftig ve Gece Eğlenceleri
 • Yarım Pansiyon Plus Konaklama (6 gece, 7 gündüz)
 • Sabah ve Akşam – Standart Açık Büfe Yemek, Öğle Yemeği Aktivite Alanında Set Menü
 • Ortak kullanımlı su sebili, çay, nescafe ve limitli soft içecek ücretsiz konsepte dahildir. (Sabah ve akşam yemekleri esnasında)
 • Tüm Ara Transferler (Otelden Aktivite Alanlarına)
 • Grup Liderliği Hizmeti
 • Profesyonel Rehber ve Eğitmenler Eşliğinde Aktivitelere Özel Eğitim
 • Tüm hafta boyunca ekibimiz tarafından çekilecek olan foto & videolar ücretsiz olarak hediye edilecektir. (Rafting Foto & Video Çekimleri, Tüplü Dalış Fotoğraf Çekimleri, Tekne Turunda Çekilen Grup Fotoğrafları, Jeep Safari Duraklama ve Ziyaret Noktalarında Çekilen Grup Fotoğrafları, Atlı Orman Gezintisinde çekilen fotoğraflar, Gece Eğlenceleri Esnasında Çekilen Fotoğraflar)
 • Kişiler yanında getirdikleri format edilmiş ve boş durumda olan 16 Gb flash bellek ile son gün ortak kullanıma açılan bilgisayarlardan self servis temin edebileceklerdir. (Ekibimiz tarafından yapılacak ve ücretsiz olarak hediye edilecek olan foto ve videolar orta düzey anlaşılır makineler ile yapılan standart çekimler olup Go Pro ve Dron benzeri özel çekimler değildir.)
 • 3.Şahıs Mali Mesuliyet Sigortası
 • Aktivite Risk Sigortası
DAHİL OLMAYANLAR
 • Ulaşım (Bulunduğunuz şehirden Marmaris'teki otele ulaşım)
 • Öğle Yemeklerinde Alınan İçecekler
 • Taze sıkılmış meyve suları, türk kahvesi, filtre kahve çeşitleri, enerji içecekleri, meyveli maden suyu çeşitleri ekstradır.
 • Gece Eğlence Mekânlarında Tüketilen Yiyecek veya İçecekler
 • Müze, Ören Giriş Yerleri Ücretleri, Kleopatra-Sedir Adası Giriş Ücreti
 • Jeep Safari Etkinliği Esnasında Kullanılacak Olan Su Tabancaları
ÖDEME SEÇENEKLERİ

Sistem üzerinden ister kredi kartı, ister havale ya da EFT yöntemi ile Marmaris Ekstrem Aktivite Tatil Paketi için 400 TL ödeyerek yapabileceğiniz rezervasyon yöntemidir. Ön ödeme yöntemi ile alışveriş yapılırken, ekstra eklenen ürünlerin tutarlarının da (ekstra aktivite, tek başına konaklama vb.) ön ödeme tutarı ile birlikte ödenmesi gerekmektedir. Kalan miktar otele girişte nakit olarak ödenir. Bu yöntem kişilere fiyat sabitleme ve borç öteleme olanağını sağlamaktadır. Ancak kalan miktar otelde kredi kartı ile ÖDENEMEZ ya da TAKSİTLENDİRİLEMEZ, nakit ödenir.

Sistem üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonda ödeme yöntemi olarak EFT/HAVALE seçeneğini seçtiyseniz, aşağıdaki banka hesaplarına İnternet Bankacılığını kullanarak ya da ATM ve BTM'lerden ödemenizi yapabilirsiniz. (Bankalar EFT/HAVALE işlemleri sırasında işlem ücreti kesintisi yapacağından ödeyeceğiniz miktardan 5-10 TL fazla yatırmanız faydalı olacaktır)Ödeme yöntemi olarak EFT/HAVALE seçilen rezervasyonlar, 2 iş günü içerisinde ödeme yapılmadığı takdirde sistem tarafından iptal edilir.

Ödeme Yapabileceğiniz Banka Hesaplarımız:

Banka Adı: GARANTİ BANKASI
Şube Kodu : 1124
Şube ismi : Fethiye Çarşı
Hesap No : 6298286
İBAN : TR20 0006 2001 1240 0006 2982 86
Hesap Türü : TL
Hesap Sahibi : DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ
Banka Adı: TÜRKİYE İŞ BANKASI
Şube Kodu : 3621
Şube ismi : Fethiye/Muğla
Hesap No : 1057104
İBAN : TR73 0006 4000 0013 6211 0571 04
Hesap Türü : TL
Hesap Sahibi :
DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ
Banka Adı: YAPI KREDİ BANKASI
Şube Kodu : 254
Şube ismi : FethiyeHesap No : 94691822
İBAN : TR79 0006 7010 0000 0094 6918 22
Hesap Türü : TL
Hesap Sahibi : DOĞADAYIZ DOĞA SPOR. TUR. SEY. ORG. VE TAŞ. LTD. ŞTİ


Not:
 EFT ve HAVALE işlemleri sırasında açıklama kısmına rezervasyon sahibinin isim ve soy isim bilgileri, sistem tarafından size verilecek olan sipariş kodu ile birlikte yazılmalıdır.
Turizm Bakanlığı A Sınıfı Turizm Seyehat Acentası Yellow Tour Belge No:8513

BONUS, MAKSİMUM ve WORLD özellikli kartlar ile taksitli, diğer banka kartları ile tek çekim olarak web sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 3D Güvenlikli Ödeme Sistemi ile bankanızda kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gelen tek kullanımlık şifre ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Bunun için web sitemizde SSL GÜVENLİ ÖDEME e-ticaret alt yapısı mevcuttur. Tüm bilgileriniz şifrelenmekte olup biz de dahil hiç kimse ile paylaşılmamaktadır. Bu süreç direkt olarak siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Kadıköy'de bulunan Doğadayız Satış ve Bilgilendirme Ofisi'mize gelerek her türlü bilgiyi edinebilir, buradan da alışverişinizi nakit ya da kredi kartı ile tamamlayabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Bildirim süresi olan son 8 günlük süre aşılmamış ise, yazılı olarak bildirmek koşuluyla tarih değişikliği hakkınızı kullanabilirsiniz. Kontenjan olması durumunda, satın almış olduğunuz tarihteki fiyat farkları dikkate alınarak çıkan farkı ödeyerek tarih değişikliği yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi için İptal İade Koşulları'nı inceleyiniz.

Evet. Sitemizde bulunan fiyatlar, rezervasyonunuz doğrultusunda paylaşımlı odada kişi başı fiyatlardır.

Evet. Günlük işlerinizi yapmanıza engel bir sağlık durumunuz yok ise ve aktivitelerimizde belirtilen kilo sınırlarının üzerinde değilseniz rahatlıkla katılabilirsiniz. Günübirlik aktivitelerimizde bir ön şart ya da belge aranmaz.

Hayır. Aktivitelerimize katılabilmek için herhangi bir ön deneyim ya da sertifikaya gerek yoktur.

Belirlenen dönemlerde 15 günlük periyotlar halinde fiyatlar artmaktadır. Ancak buna rağmen şirket politikamız gereği herhangi bir dönemde oda doluluk oranları ani artış göstermişse, anlık fiyat değişimleri söz konusu olabilmektedir.

 • Tatil tarihi belli olmayanlar için tavsiyemiz, ön ödeme sistemi ile fiyatı sabitleyip, tatil tarihleri belli olduğunda organizasyonun bir defaya mahsus olarak verdiği tarih değişiklik hakkından yararlanılması yönündedir.
 • Rezervasyon yaptığınız andan itibaren 3 iş günü içerisinde sistemimiz tarafından otomatik olarak, belirttiğiniz e-posta adresinize siparişinizin durumuyla ilgili mail gelecektir. Ayrıca web sitemizde bulunan Rezervasyon Sorgulama Formu'ndan da bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bunun dışında her türlü sorularınız için mevcut iletişim araçlarını kullanarak bizlere ulaşabilir, her türlü konuda bilgi alabilirsiniz.
  Rezervasyon Destek: 05413368579 - 05413368599

  Alışverişlerinizi,
  1- Kredi kartı ile online ödeme yöntemi ile internet sitemiz www.dogadayiz.net üzerinden 3D güvenli ödeme yöntemi ile doğrudan alışveriş yaparak,
  2- Ön ödeme yöntemi ile sipariş geçtikten sonra hesaplarımıza Marmaris Ekstrem programı için 400 TL havale ya da EFT yaparak, kalan miktarı otelde nakit ödeyecek şekilde,
  3-Sipariş geçtikten sonra mevcut ücretin tamamını havale ya da EFT yöntemi ile banka hesaplarımıza yatırarak,
  4- Kadıköy’de bulunan ofisimize gelerek elden peşin, kredi kartı tek çekim ya da kredi kartına taksitli ödeme
  olmak üzere 4 farklı şekilde yapabilirsiniz.

  Hesaplarımıza Banka hesapları linkinden direkt ulaşabilirsiniz.

  İptal, iade şart ve koşulları geçerlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız!

  Aktiviteler için her gün otelden sabah erken saatlerde ayrılıp gün boyu dışarıda zaman geçireceğimiz için Doğadayız olarak anlaşmalı olduğumuz otellerde her şey dahil sistemde çalışmamayı tercih etmekteyiz. Buradaki asıl amaç, kişilere alamayacakları hizmetler için fazladan ücret ödetmeden ihtiyaçları çerçevesinde uygun fiyatlı tatil seçenekleri sunmaktır.

  Atlı Orman Gezintisi ve rafting aktivitelerine katılabilmek için üst kilo sınırı 100 olup diğer aktivitelerde üst-alt kilo sınırı bulunmamaktadır.

  YANIMDA NE GETİRMELİYİM?
  Tatile gelirken standart yanınızda bulundurmanız gerekenlerin yanı sıra;
 • Sırt Çantası
 • Su Geçirmez Telefon Kılıfı
 • Spor Ayakkabı
 • Deniz Ayakkabısı
 • 16 Gb Flash Bellek
 • bulundurmanız yararınıza olacaktır.