1400
Fethiye SSI Eğitimleri

SSI Profesyoneli Olun!

E-öğrenme sistemi
Uluslararası kabul görmüş sertifikasyon
Dijital bröve
Dijital dalış kayıt sistemi
Benzersiz eğitim materyelleri
Paketleri İnceleTüm Dalış Eğitimi Sistemlerine Göz At
SSI

SSI Nedir?

“SSI, “Scuba Schools International”ın (Su Altı Okulları Uluslararası) kısaltmasıdır. SSI, dünyanın en büyük dalış eğitim kuruluşlarından biridir.

1970’lerde kurulan SSI, sualtı sporlarına ilgi duyan insanlara dalış eğitimi sunar ve sertifikalar verir. SSI, çeşitli dalış eğitim programları sunar ve kursiyerlere başlangıç seviyesinden (Open Water Diver) ileri seviyelere (Advanced Open Water Diver, Rescue Diver, Divemaster, Instructor) kadar çeşitli sertifikasyon seçenekleri sunar. SSI’nın eğitim programları genellikle çevrimiçi eğitim materyalleri ve pratik dalış uygulamalarıyla birleştirilmiştir.

SSI sertifikaları, dünya genelinde birçok dalış merkezi ve tatil beldesinde tanınır ve geçerlidir. SSI’nın amacı, dalış tutkunlarına güvenli ve keyifli bir dalış deneyimi yaşatmak ve su altı dünyasını keşfetmelerine olanak sağlamaktır.

SSI Eğitim Paketleri

E-öğrenme sistemi, dijital uygulama desteği, dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ve sürekli geliştirilen bilgi bankası ve çok daha fazlası: SSI Tüplü Dalış Eğitim sistemi. Bu dünyanın bir parçası olmak için hemen paketleri incele.

FETHIYE SSI OPEN WATER TÜPLÜ DALIŞ EĞITIMI
Fethiye SSI Open Water Tüplü Dalış Eğitimi

3 Gece 4 Gün
(Başlangıç Seviyesi)

FETHIYE SSI ADVANCED ADVENTURER TÜPLÜ DALIŞ EĞITIMI
Fethiye SSI Advanced Adventurer Tüplü Dalış Eğitimi

3 Gece 4 Gün
(İleri Seviye)

Fethiye Diving Center

Diğer Eğitim Sistemleri

Dünyanın neredeyse tüm dalış noktalarında güvenle ve sorunsuzca dalış gerçekleştirebileceğiniz diğer eğitim sistemlerini inceleyin.