Hakkımızda

2012'den beri

Doğadayız, Türkiye'nin Doğa Sporları ve Macera Turizmi Mimarı!

Tatil anlayışınızı değiştirecek Doğadayız Aktivite Tatil Organizasyon’u, tatilde “Ye + İç + Yat” konseptini terk etmenizi sağlayarak sizi her güne yeni bir aktivite ile uyandığınız, günü gece eğlenceleri ile tamamladığınız “Gündüz Aktivite, Gece Eğlence” sosyal konseptine davet ediyor! Aktivite tatil organizasyonları yanı sıra doğa sporları eğitim tatil konsepti ile sizlere tüm dünyada geçerliliği olan doğa sporları sertifikasyon eğitimlerine davet ediyor.

Image link

Kuruluş Tarihi

Doğadayız, 2012 yılında kuruldu ve kurucusu Mustafa Kaya’nın tutkusu olan doğa sporlarının, Türkiye’de herkes tarafından tecrübe edilme arzusu ile başladı. O günden beri, macera arayan seyahat severlere, doğa sporları tutkunlarına ve merak eden her kesimden insana Türkiye’nin eşsiz doğa sporları ve aktivitelerini keşfetme fırsatı sunarken, tutkulu ve katılımcı hikayeleri ortaya çıkarmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Doğadayız, Türkiye’nin eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmek isteyen tutkulu gezginlere, doğa sporu severlere, her yaştan ve her meslek grubundan herkese ilham verme vizyonu taşır. Bizim vizyonumuz, katılımcılarımızın cesaretlerini toplayıp hayatlarını macera ile doldurarak Türkiye’nin doğasını, adrenalin dolu aktivitelerini yeniden keşfetme fırsatı sunarken, keyifli bir tatil yapma imkanıda sunmaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize aktivite tatili, doğa sporları ve turizm faaliyetlerimizle birlikte unutulmaz deneyimler sunmak, aktif tatillerini unutulmaz anılara dönüştürmek, çevresel sürdürülebilirliği teşvik etmek ve topluluklar arasında bağlar kurmaktır.

Aktivite Tatilleri ve Doğa Sporları

Doğadayız, Türkiye’de muhteşem aktivite tatilleri ve doğa sporları deneyimleri sunar. Bu aktiviteler yaz ve kış olmak üzere 2 sezona ayrılır. Yaz Aktivite Tatil Paketlerimiz içinde; Rafting, Tüplü Dalış, ATV safari, JEEP Safari, Yamaç Paraşütü, Bungee Jumping, At Safari, Microlight, Kanyoning, Wind Surf, Kite Surf, Su Sporları ve Tekne Turları, Rope Jumping bulunurken, Kış Aktivite Tatil Paketlerimiz içinde; Snowboard, Kayak, Aktivitelerin Gerçekleştiği Lokasyonda Bölge Kültür Turu, Balon Turu, ATV Safari, Doğa yürüyüşleri (trekking), kamplı doğa organizasyonları gibi aktivitelerle müşterilerimizin adrenalinle dolu anlar yaşayarak Türkiye’den ve dünyanın bir çok yerinden gelen katılımcılarımızla doğa sporları ve tatil konseptli hizmetlerimizin tadını çıkarmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyız.

Kalite ve Güvence

Kaliteli hizmet anlayışı bizim için temel bir ilkedir. Tüm seyahat deneyimlerimiz, doğa sporları aktivitelerimiz ve etkinliklerimiz, titizlikle planlanır ve en yüksek standartlara uygun bir şekilde sunulur. Müşterilerimize güvenli, heyecan verici ve unutulmaz bir tatil deneyimi sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Çevremize ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile sürdürülebilir turizmi teşvik etmeyi taahhüt ediyoruz. Ayrıca sporun toplumda yaygınlaştırılması adına, Kayseri, Muğla, İstanbul ve çeşitli şehirlerde, okul, kuruluş ve spor klüplerine doğa sporları alanında sponsor desteği sağlamaktayız. Doğa sporlarının keşfedilmesi ve ilgi çekici aktivitelerin ülke turizmine kazandırılması yönünde aktif rol oynuyoruz.

 

Doğadayız, doğada vakit geçirmenin en eğlenceli ve kestirme yolu olan doğa sporları ve macera turizminin mimarıdır. Türkiye’nin doğasını yeniden keşfetmek isteyen cesur, meraklı seyahat severler için buradayız.  Doğa sporlarına olan sevgimiz, misafirlerimizin macera arayışını tatmin edebilmeleri ve yaşam doyumuna erişebilmeleri adına heyecan verici aktivite tatillerine dönüşmüştür. Sizlere daha fazla bilgi sağlamak, sorularınızı yanıtlamak ve unutulmaz hikayeler yaratmak için aramıza bekliyoruz.

Whatsapp