Gizlilik - Doğadayız

GİZLİLİK POLİTİKASI

Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, dogadayiz.net ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Şirketimiz, sistem ve internet altyapısını güvenli ve güncel seviyede tutarak kişisel bilgilerin korunması için gerekli önlemleri almaktadır. Sitemize girilen kişisel bilgiler Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında güvenli bir şekilde korunmaktadır.

Sitemizdeki Kayıt ve Rezervasyon Formları ile irtibat bilgilerinizi (Adınız, Soyadınız, E-mail Adresiniz, Telefon Numaralarınız vb.) vermeniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; rezervasyonlarınızı oluşturmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, rezervasyonunuz hakkında bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır.

Müşteri kişisel bilgileri, yasalara uygun olarak verilmiş Mahkeme/Savcılık kararları, yasal istisnalar ve kişinin kendine ait kişisel bilgilerini üçüncü kişilere vermek yönündeki açık yazılı beyanı dışında, hiçbir şekilde üçüncü kişilere verilmez. 

Ancak, DOĞADAYIZ DOĞA SPORLARI TURİZM SEYAHAT ORGANİZASYON VE TAŞ. TİC. LTD. ŞTİ, meydana gelebilecek bir sahtecilik/dolandırıcılık ya da herhangi bir soruşturma ya da bilgi güvenliği ihlali konusunda yasal merciler ve diğer ilgili kurumlar ile işbirliği yapma ve yasalar tarafından gerekli görülen hallerde ya da adli makamların talebini yerine getirmek maksadıyla, elde edilen her türlü bilgiyi (kişisel veriler dahil) ifşa etme hakkını saklı tutar.